حاجی آباد-ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان گفت: در هفته دولت کلید ۸۳۵ واحد از خانه‌های مهر تحویل صاحبان واحدهای مسکونی می شود. به گزارش پیارم، ابراهیم عزیزی در ویدئو کنفرانس بررسی مشکلات و نیازهای پروژه مسکن مهر شهرستان حاجی آباد که با حضور مدیران کل بنیاد مسکن ، آب و فاضلاب شهری ، برق ، راه ...

حاجی آباد-ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان گفت: در هفته دولت کلید ۸۳۵ واحد از خانه‌های مهر تحویل صاحبان واحدهای مسکونی می شود.

به گزارش پیارم، ابراهیم عزیزی در ویدئو کنفرانس بررسی مشکلات و نیازهای پروژه مسکن مهر شهرستان حاجی آباد که با حضور مدیران کل بنیاد مسکن ، آب و فاضلاب شهری ، برق ، راه و شهرسازی و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد اظهار داشت: وعده رئیس جمهور در دور چهارم سفر به استان هرمزگان مبنی بر پرداخت ۲۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی به صاحبان واحدهای مسکونی مهر با یک تعامل مثبت و پیگیری های استانداری به زودی محقق می شود و هیچ واحدی در سطح استان نباید به خاطر فقدان پرداخت تسهیلات معطل بماند .

عزیزی پروژه مسکن مهررا به عنوان یکی از اقدامات ارزشمند و حساب شده دولت برای حل اساسی مشکل مسکن برای همه اقشار جامعه ، به خصوص گروه های کم درآمد و آسیب پذیر نام برد و با تأکید بر رعایت کامل اصول فنی در ساخت و سازها و احداث مراکز آموزشی، تفریحی و فرهنگی گفت: در کنار تأمین زیرساخت ها از جمله آب، برق، گازو رفع مشکلات در این خصوص از سوی مدیران کل، بنیاد مسکن نسبت به احداث مسجد در پروژه مسکن مهر حاجی آباد اقدام نماید.

استاندار هرمزگان در پایان گفت: دستگاه‌های دست‌اندرکار تامین زیرساخت‌های زیربنایی و روبنایی و تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان باید به تعهدات خود عمل کرده و اهتمام جدی را نسبت به اتمام به موقع عملیات اجرایی واحدهای مشمول طرح داشته باشند.

در این نشست مسایل و مشکلات مسکن مهر بخصوص مشکلات مربوط به تامین اعتبار لازم برای آب رسانی ، برق ، محوطه سازی و فاضلاب پروژه‌های مسکن مهرشهرستان حاجی آباد مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1246

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.