فرهاد مجیدی و دستیاری استقلال؟! – جذب مهره جدید در استقلال – کریم باقری: مانوئل نمی تواند کریمی را خراب کند ؛ مدیران پرسپولیس با هواداران رو راست نیستندفرهاد مجیدی و دستیاری استقلال؟! فرهاد مجیدی که قرار است یک بازی خداحافظی را با پیراهن تیم استقلال انجام دهد، درحال حاضر برنامه ای برای آینده ندارد ...

فرهاد مجیدی و دستیاری استقلال؟! – جذب مهره جدید در استقلال – کریم باقری: مانوئل نمی تواند کریمی را خراب کند ؛ مدیران پرسپولیس با هواداران رو راست نیستند
فرهاد مجیدی و دستیاری استقلال؟! فرهاد مجیدی که قرار است یک بازی خداحافظی را با پیراهن تیم استقلال انجام دهد، درحال حاضر برنامه ای برای آینده ندارد و حضورش در استقلال نیز منتفی است.

پیارم:جام ورزشی؛ باشگاه خبرنگاران نوشت: فرهاد مجیدی که قرار است یک بازی خداحافظی را با پیراهن تیم استقلال انجام دهد، درحال حاضر برنامه ای برای آینده ندارد و حضورش در استقلال نیز منتفی است.

مجیدی ، با پیشنهاد غیر مستقیم برای حضور در استقلال و همراهی امیر قلعه نویی روبرو شده است اما وی قصد همکاری این چنین با تیم استقلال را ندارد و این موضوع منتفی است. زیرا رابطه وی با سر مربی استقلال حسنه نیست و ایجاد مشکل بین آنها برای تیم دردسر ایجاد می کند.

جذب مهره جدید در استقلال
مربیان تیم استقلال در خصوص جدایی برخی بازیکنان از این تیم از مسئولان دلخورند و از آنها در خواست داشتند که قرار است در ادامه لیگ این درخواست در تیم لحاظ شد.

جام ورزشی؛ باشگاه خبرنگاران نوشت: بیان تیم استقلال در خصوص جدایی برخی بازیکنان از این تیم از مسئولان دلخورند و از آنها در خواست داشتند که قرار است در ادامه لیگ این درخواست در تیم لحاظ شد.

اعضای کادر فنی تیم استقلال از مسئولان این تیم خواستند تا از این پس در ازای هر رضایتی که برای جدایی یک بازیکن صادر می شود یک بازیکن جدید جذب این تیم شود تا جای خالی بازیکن جدا شده پر شود و تیم دچار مشکلاتی جدی نگردد.

کریم باقری: مانوئل نمی تواند کریمی را خراب کند ؛ مدیران پرسپولیس با هواداران رو راست نیستند
کریم باقری نامی است که فوتبال ایران هرگز نمی تواند آن را فراموش کند، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران که گلهای به یادماندنی اش هنوز در اذهان هواداران است.

جام ورزشی؛ باشگاه خبرنگاران نوشت: کریم باقری نامی است که فوتبال ایران هرگز نمی تواند آن را فراموش کند، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران که گلهای به یادماندنی اش هنوز در اذهان هواداران است.

* کریم باقری این روزها چه می کند؟

– مثل قبل از تمرین های پرفشار وبدنسازی خبری نیست، بیشتر به کارهای شخصی میرسم و اوقات را کنارخانواده سپری می کنم. در تمام دوران فوتبال کارها کمی عقب می افتاد که در روزهای بازنشستگی بیشتر به آنها می رسم.

* دوری از فوتبال برایت سخت نیست؟

– باورکن نه! من مثل خیلی از فوتبالیست ها نیستم که بگویم دوری از فوتبال عذابم می دهد وقتی بودم با تمام وجود بازی می کردم وقتی هم تصمیم به خداحافظی گرفتم به فوتبال و مسائل مربوط به آن فکر نمی کنم فوتبال برای من تمام شدو رفت.

* پس به این جمله که می گویند فوتبالیست ها ۲بار می میرند اعتقاد ندارید؟

– نه بابا! این جمله فقط یک ضرب المثل بین فوتبالیستی هاست که من اعتقادی به آن ندارم، من بعد از خداحافظی وارد مرحله جدیدی از زندگی شدم وبا برنامه ریزی به دوران بعد از فوتبال می پردازم.

* دوست نداشتید دراین تیم ملی بازی می کردید؟

– نه! چرا باید دوست داشته باشم من به اندازه کافی بازی کرده ام ونوبت جوانترهاست تا افتخار آفرینی کنند.
شاید هرکسی آرزو داشته باشد برای تیم ملی بازی کند ولی همان طور که گفتم دوره ، دوره جوانترهاست نه من وامثال من نزدیک به ۸۰بازی ملی دارم و ۵۰گل زده ام به نظر شما بس نیست؟ سن وسال من دیگر جواب تیم ملی را نمی دهد.

* در پرسپولیس چه طور؟ دوست نداشتید بازی می کردید وهم پول میلیاردی می گرفتید؟

– نه واقعا دوست نداشتم وقتی تصمیم به خداحافظی گرفتم با خودم گفتم دیگر برنمی گردم واین روزها فقط برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم، همین وبس!!
اوضاع این تیم خیلی روبه راه نیست ها؟؟ نتایج خوبی کسب نشده و هواداران به شدت نگران هستندو باید مسئولان پرسپولیس هرچه سریعتر فکری به حال این تیم گفتند درغیر این صورت معلوم نیست چه اتفاقی رخ دهد وچه عاقبتی پیش روی این تیم باشد.

* به عنوان کسی که سال ها در این تیم بازی کردید و در غم و شا دی هایش شریک بودید تا به حال فکر کردید مشکل این تیم چیست؟

– اولاً که مشکل پرسپولیس یکی، دو تا نیست، ثانیاً من که درون تیم نیستم خیلی نمی توانم در این رابطه حرف بزنم، پاسخ این سؤال را باید آن هایی بدهند که در داخل باشگاه و تیم هستند، تا وقتی که مدیران پرسپولیس به صورت شفاف واقعیت ها را نگویند کسی نمی تواند مشکل پرسپولیس را حل کند.

* مانوئل که اعتقاد دارد اخراج کریمی مشکلات پرسپولیس را کمتر می کند؟

– اصلاً این طور نیست، رفتارهای این چنینی با بزرگانی مثل کریمی حفظ مشکلات و حاشیه ها را دو چندان می کند.

* نمی خواهید به عنوان یک پیشکسوت محبوب بین هواداران و پرسپولیسی ها برای پایان دادن به این اختلافات پیش قدم شوید؟

– وقتی هیچ شناختی از مانوئل و اخلاق و رفتارش ندارم چگونه می توانم برای آشتی با کریمی پیش قدم شوم، برای آشتی بین کریمی و سرمربی باشگاه باید افرادی پا پیش بگذارد که درون تیم هستند،البته همان طور که گفتم پرسپولیس وقتی از بحران خارج می شود که مدیرانش با هواداران روراست باشند و واقعیت ها را به آن ها بگویند.

* البته خیلی ها با این تصمیم مانوئل موافق بودند…؟

– فقط این را می دانم که کریمی با چنین تصمیماتی خراب نمی شود و کسی نمی تواند علی کریمی را که یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال ایران بوده را خراب کند.

* از بازی های این فصل پرسپولیس چند بازی را به طور کا مل تماشا کردید؟

– فکر می کنم ۲-۳ بازی را کامل دیده ام.

* شما هم مثل برخی از پیشکسوتان معتقدید بازی های این پرسپولیس دیدن ندارد؟

– طبیعی است وقتی بازی زیبا باشد از این که وقتی برای تماشای آن گذاشته اید تلف نکرده ای. ولی وقتی نتایج خوبی کسب نمی شود هیچ کس نمی خواهد وقتش را هدر دهد، مسلماً بازی های پرسپولیس وقتی پرتماشاگر می شود که نتایج به دلخواه هواداران باشد.

* کریم باقری نمی توانست مثل دوران بازیگری که بزرگ و پرافتخار بود یک مربی بزرگ هم شود؟

– قرار نیست هر کس بازیکن بزرگی بود مربی بزرگی هم باشد، اصلاً علاقه ای به مربیگری ندارم و ترجیح می دهم از این فضا دور باشم و به زندگی خود برسم.

* به نظر کریم باقری، کریم باقری حال حاضر فوتبال ایران چه کسی است؟

– هرگز کسی نمی تواند مثل کریم باقری باشد، کریم باقری یکی بود که تمام شد و رفت همان طور که من هم نمی توانستم مثل کسی باشم.

* بهترین خاطره شما از بازی مقابل کره همان بازی شش برد و معروف است؟

– آن بازی هم یکی از بازی های خوب بود که هیچ گاه از خاطرات محو نمی شود.

* در آن بازی بین دو نیمه چه اتفاقی افتاد؟ چه شد که ناگهان ورق برگشت؟

– کمک خدا، شانس، غیرت، تعصب و … چندین عامل دست به دست هم دادند تا آن پیروزی تاریخی به ثبت رسید، خودمان هم فکر نمی کردیم بتوانیم به چنین پیروزی دست پیدا کنیم ولی همان طور که گفتم عوامل متعددی دست به دست هم داد.

* بازیکن های دو رگه می توانند تغییری در روند فعلی ایجاد کنند؟
– کی روش به این بازیکنان خیلی اعتقاد دارد و از روزی که آمده به حضور آنها در تیم ملی اصرار دارد، البته از بین این چند نفر اشکان شناخته شده تر از بقیه است و به نظر می رسد حرفی برای گفتن داشته باشد.
چند نفر دیگر را به خوبی نمی شناسم و باید بازی های زیادی انجام دهند تا ببینیم توانایی آن ها در چه سطحی است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2037

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.