رویانیان چند ماه پیش خبر از جذب یک بازیکن بزرگ در کلاس جهانی را به هواداران پرسپولیس داده بود و حالا شایعه شده که این بازیکن بزرگ الکس دل پیرو است. پیارم به نقل از جام ورزشی؛ پرسپولیسی ها برای فصل آینده برنامه های ویژه ای تدارک دیده اند. بستن تیمی قدرتمند، جوان و البته ...

رویانیان چند ماه پیش خبر از جذب یک بازیکن بزرگ در کلاس جهانی را به هواداران پرسپولیس داده بود و حالا شایعه شده که این بازیکن بزرگ الکس دل پیرو است.

پیارم به نقل از جام ورزشی؛ پرسپولیسی ها برای فصل آینده برنامه های ویژه ای تدارک دیده اند. بستن تیمی قدرتمند، جوان و البته جذب چند بازیکن باتجربه. بعد از پیشنهاد پرسپولیس به مروان سعدان مراکشی حالا شایعه شده مسئولان این تیم برای جذب یک بازیکن بزرگ دست به کار شده اند.

 

بر اساس شایعات این بازیکن بزرگ کسی نیست جز الساندرو دل پیرو معروف که این روزها در اف سی سیدنی استرالیا توپ می زند. این صحبت در حالی از سوی بعضی پرسپولیسی ها شنیده می‌شود که به نظر می رسد باید خبر را با تردیدهای زیادی مواجه کرد چرا که دل پیرو سالانه ۲ میلیون دلار استرالیا دستمزد دریافت می کند و بعید است اگر این پول را هم به او پرداخت کنند برای ادامه فوتبال لیگ ایران را انتخاب کند.

 

رویانیان چند ماه پیش خبر از جذب یک بازیکن بزرگ در کلاس جهانی را به هواداران پرسپولیس داده بود و حالا شایعه شده که این بازیکن بزرگ الکس دل پیرو است.

 

دل پیرو که متولد ۱۹۷۴ میلادی و ۳۹ ساله است سالها با پیراهن یوونتوس یکی از بهترین بازیکنان جهان فوتبال بود اما حالا یکی دو سالی است که به فوتبال آسیا کوچ کرده و در لیگ استرالیا توپ می زند. باید منتظر ماند و دید این شایعه تا چه حد به واقعیت نزدیک است. آیا پرسپولیس واقعا دل پیرو را می خواهد یا اینکه این خبر شایعه ای بیش نیست و برای فهمیدن اینکه بازیکن بزرگ مورد نظر رویانیان چه کسی است باید همچنان صبر کرد؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3770

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.