رئیس تبلیغات اسلامی حاجی آباد از برگزاری ۱۹۳ مراسم ویژه ایام محرم در این شهرستان خبر داد. به گزارش پیارم حاجی آباد، رئیس تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: ۱۹۳روستای شهرستان در ماه محرم امسال با همکاری روحانیون،هیئات مذهبی و هیئت امناء مساجد، حسینیه ها و تکایای مراسمات ویژه محرم را برگزار کردند که از این ...

رئیس تبلیغات اسلامی حاجی آباد از برگزاری ۱۹۳ مراسم ویژه ایام محرم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پیارم حاجی آباد، رئیس تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: ۱۹۳روستای شهرستان در ماه محرم امسال با همکاری روحانیون،هیئات مذهبی و هیئت امناء مساجد، حسینیه ها و تکایای مراسمات ویژه محرم را برگزار کردند که از این تعداد روستا ۶۴ روستای تابعه امسال از وجود روحانیون اعزامی برخوردار بودند. 

حجت الاسلام فوادیان، برگزاری جلسات سخنرانی، گفتمان دینی، حرکت کاروان عزاداری، برپایی ایستگاه صلواتی، ختم قرآن و قرائت زیارت عاشورا را از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بیان کرد. 

وی افزود: همچنین با همکاری ۶۴نفر از روحانیون اعزامی ماه محرم ، مراسم عزاداری ایام محرم در مساجد، حسینه ها و تکایای شهرستان برگزار شد. 

فوادیان تصریح کرد: روحانیون و مبلغین اعزامی به این شهرستان در برنامه های ایام محرم پیرامون اهمیت عاشورا از دیدگاه اسلام، ضرورت اقامه نماز در واقعه عاشورا، امر به معروف و نهی از منکر، چگونگی شکل گیری قیام عاشورا و تبیین زندگی امام حسین(ع) و حضرت سجاد(ع) سخنرانی کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=9332

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.