بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس علی‌رغم حرف و حدیث‌های فراوان فقط نفری ۱٫۵ میلیون تومان پاداش بازی با صبا را گرفتند.     به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، پس از پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل صبا و امید قرمزپوشان به قهرمانی خبرهایی مبنی بر پاداش ۵ میلیون تومانی از طرف ...

بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس علی‌رغم حرف و حدیث‌های فراوان فقط نفری ۱٫۵ میلیون تومان پاداش بازی با صبا را گرفتند.

خبرگزاری فارس: پرسپولیسی‌ها فقط 1.5 میلیون تومان پاداش گرفتند/ کمک ۲ میلیاردی به قرمزپوشان

 

 

به گزارش پیارم حاجی آباد به نقل از خبرگزاری فارس، پس از پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل صبا و امید قرمزپوشان به قهرمانی خبرهایی مبنی بر پاداش ۵ میلیون تومانی از طرف دوستان دایی به پرسپولیسی‌ها مطرح شد اما پس از حرف و حدیث‌های فراوان پرسپولیسی‌ها پاداش‌های خود را دریافت کردند اما این پاداش‌ها فقط ۱٫۵ میلیون تومان برای هر بازیکن و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس است.

*خبر دیگر از قرمزپوشان اینکه با توجه به مشکلات فراوان علی پروین در باشگاه گفته می‌شود بالاخره کمک حدود ۲ میلیارد تومانی به باشگاه پرسپولیس انجام شده و پروین تصمیم گرفته در اولین قدم طلب کارکنان باشگاه و پرسنل را پرداخت کند و سپس درباره بدهی‌ها تصمیمات لازم را بگیرد.

این در شرایطی است که بازیکنان پرسپولیس نیز منتظر دریافت برخی از مطالبات خود هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=11301

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.