حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد:از  اعطای وام اشتغال‌زایی به ۶۰ جوان روستای باینوج حاجی آباد خبر داد. بهرام پور اشرف  فرماندار در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: از ابتدای سال جاری ستاد توسعه‌ی بخش کشاورزی در حاجی آباد راه‌اندازی شده  و به متقاضیان کشاورزی در روستاها تسهیلات داده می‌شود. پور اشرف هدف این ستاد را ...

حاجی آباد- فرماندار حاجی آباد:از  اعطای وام اشتغال‌زایی به ۶۰ جوان روستای باینوج حاجی آباد خبر داد.

بهرام پور اشرف  فرماندار در گفتگو با خبرنگار پیارم گفت: از ابتدای سال جاری ستاد توسعه‌ی بخش کشاورزی در حاجی آباد راه‌اندازی شده  و به متقاضیان کشاورزی در روستاها تسهیلات داده می‌شود.
پور اشرف هدف این ستاد را اشتغال‌زایی در بخش کشاورزی می‌داند و می‌گوید: جوانان روستایی با مراجعه به جهاد کشاورزی و دریافت فرم و سپس با مراجعه به اداره کار رفاه و تامین اجتماعی و ثبت‌نام در سامانه، کد رهگیری دریافت می‌کنند. پس از آن مدارک آن‌ها استعلام شده و پرونده آن‌ها به ستاد توسعه‌ی بخش کشاورزی ارسال می‌شود.
پور اشرف با بیان اینکه توجه به توسعه بخش کشاورزی با توجه به ظرفیت های بی نظیر در شهرستان حاجی آباد از اولویت های امسال است گفت : توسعه بخش کشاورزی فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر است که باید از این فرصت بصورت بهینه استفاده کنیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای طرح های توسعه بخش کشاورزی پایه اقتصاد کشاورزی است و با حمایت از روستاییان و اشتغال دانش آموخته گان در بخش کشاورزی می توان موجب تحول عمیق و بنیادین دراشتغال شهرستان شد.
هم اکنون ۶۰ نفر از جوانان روستای باینوج با شرکت در طرح های توسعه بخش کشاورزی, به افراد واجد شرایط  زمین جهت کشت نخیلات و تحصیلات بانکی  اعطا شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2745

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.