رئیس حزب آزادگان انقلاب مصر: «عمر سلیمان برخی مسائل محرمانه را برایم فاش کرد. او همواره از کشته شدن خود به شدت نگران بود. عمر سلیمان در حالی به شکل ناگهانی و بر اثر یک بیماری ناشناخته جان داد، که قصد داشت خاطرات خود را مکتوب کند.»   به گزارش پیارم به نقل از جام ...
رئیس حزب آزادگان انقلاب مصر: «عمر سلیمان برخی مسائل محرمانه را برایم فاش کرد. او همواره از کشته شدن خود به شدت نگران بود. عمر سلیمان در حالی به شکل ناگهانی و بر اثر یک بیماری ناشناخته جان داد، که قصد داشت خاطرات خود را مکتوب کند.»

 

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز عربی ، پایگاه خبری عربستانی “جزیره” (JazerahNews) پنجشنبه ۱۲مرداد (August.02) طی گزارشی نوشت: «رئیس حزب مصری “آزادگان انقلاب” نامه سرگشاده ای را خطاب به دادستان مصر منتشر کرده و در آن رئیس جمهور امریکا و سفیر این کشور در قاهره را به دست داشتن در ترور “عمر سلیمان” متهم نموده است.»

 

“محمد فرید زکریا” در این نامه سرگشاده خاطرنشان کرده: «عمر سلیمان برخی مسائل محرمانه را برایم فاش کرد. او همواره از کشته شدن خود به شدت نگران بود. عمر سلیمان در حالی به شکل ناگهانی و بر اثر یک بیماری ناشناخته جان داد، که قصد داشت خاطرات خود را مکتوب کند. او سال ها رئیس دستگاه اطلاعاتی مبارک بود و اسرار زیادی از رژیم‌های عربی و طرح‌های امریکایی-صهیونیستی در سینه داشت و در واقع به همین علت هم ترور شد.»

 

 

وی ادامه داده: «عمر سلیمان در گفتگو با من از طرح مخفیانه اسکان ۷۵۰ هزار فلسطینی در منطقه سینا سخن گفت. این طرح از سوی رژیم صهیونیستی و امریکا پیشنهاد شد و برخی مقامات سابق مصر موافقت خود را با این طرح اعلام کرده بودند.»

 

رئیس حزب آزادگان انقلاب مصر در نامه سرگشاده اش به دادستان مصر، احتمال داده است که عمر سلیمان را در معرض اشعه نامعلومی قرار داده و کشته باشند.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1393

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.