برخی از مخالفان دولت سوریه تصویری جعلی از جسد «آصف شوکت»، جانشین وزیر دفاع و همسر خواهر بشار اسد را که امروز در انفجار انتحاری دمشق کشته شد منتشر کردند. // به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز، برخی از مخالفان دولت سوریه تصویر جسد «آصف شوکت» جانشین وزیر دفاع و همسر خواهر بشار ...
برخی از مخالفان دولت سوریه تصویری جعلی از جسد «آصف شوکت»، جانشین وزیر دفاع و همسر خواهر بشار اسد را که امروز در انفجار انتحاری دمشق کشته شد منتشر کردند.
//

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز، برخی از مخالفان دولت سوریه تصویر جسد «آصف شوکت» جانشین وزیر دفاع و همسر خواهر بشار اسد، را به سرعت در برخی منابع محلی و صفحات فیس بوک منتشر کردند؛ اما ساختگی بودن این عکس سریعا از سوی مردم سوریه کشف شد.

در این تصویر ساختگی، مخالفان عکس صورت آصف شوکت را به عکس معروف معمر قذافی دیکتاتور کشته شده لیبی الصاق کرده اند و آن را در صفحات فیس بوک و برخی منابع خبری محلی منتشر کرده اند.

 

این تصویرسازی فوری و البته ساختگی، به جهت قرابت فامیلی آصف شوکت با بشار اسد و جالب تر از آن الصاق عکس وی به تصویر جسد دیکتاتور سابق لیبی تعجب مردم و کاربران سوری را برانگیخته است.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1113

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.