استاندار هرمزگان بر لزوم مقابله با «دانه درشت‌ها و باندهای سازماندهی شده» در عرصه قاچاق تاکید کرد. جاسم جادری عصر امروز در نشست کارگروه مبارزه با قاچاق سوخت با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای مبارزه قاطع با قاچاق سوخت، اظهار داشت: پدیده قاچاق سوخت زیان‌های اقتصادی و اجتماعی بسیاری به همراه داشته که باید با ...

استاندار هرمزگان بر لزوم مقابله با «دانه درشت‌ها و باندهای سازماندهی شده» در عرصه قاچاق تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم مقابله با «دانه‌درشت‌ها» در مبارزه با قاچاق


جاسم جادری عصر امروز در نشست کارگروه مبارزه با قاچاق سوخت با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی برای مبارزه قاطع با قاچاق سوخت، اظهار داشت: پدیده قاچاق سوخت زیان‌های اقتصادی و اجتماعی بسیاری به همراه داشته که باید با برای مبارزه با آن برنامه‌ای مدون و جامع داشته باشیم.

وی ادامه داد: هدررفت سرمایه‌های ملی یکی از ضررهای اساسی قاچاق سوخت به اقتصاد کشور است که بر این اساس نیاز به مبارزه قاطع در این عرصه احساس می‌شود.

در این نشست امکان‌سنجی عرضه سوخت در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت و همچنین قرار شد طرح‌های پیشنهادی این کارگروه پس از تصویب هیئت دولت برای اجرا ابلاغ شوند.

در این دیدار راه‌ها و طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا، قاچاق سوخت و قاچاق احشام در استان هرمزگان بررسی شد.‌

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان در این دیدار بیان داشت: در مبارزه با قاچاق باید به سمت مقابله با دانه درشت‌ها حرکت کنیم.

وی ادامه داد: نباید اجازه دهیم تا مشاغل کاذب و زیرزمینی همچون قاچاق به اقتصاد کشور ضربه بزند.

جادری گفت: باید حوزه نظارت را به شکلی قوی کنیم که فساد ادار‌ی نتواند به کمک قاچاقچیان بیاید و باید با توجه به معیشت مرزنشینان و رفع معضلات اجتماعی و بیکاری از ترویج قاچاق جلوگیری کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13428

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.