عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه لکه ننگین فتنه از دامن فتنه‌گران پاک‌شدنی نیست، گفت: برخی‌ها احساس می‌کنند که روزنه‌ای برایشان باز شده و می‌خواهند به عرصه سیاسی و اجتماعی برگردند.   محمدحسن ذاکری عضو شورای مرکزی مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با اشاره به پنجمین سالگرد فتنه سال ۸۸ اظهار داشت: عده‌ای در ...

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه لکه ننگین فتنه از دامن فتنه‌گران پاک‌شدنی نیست، گفت: برخی‌ها احساس می‌کنند که روزنه‌ای برایشان باز شده و می‌خواهند به عرصه سیاسی و اجتماعی برگردند.

خبرگزاری فارس: لکه ننگ فتنه از دامن فتنه‌گران پاک‌شدنی نیست/ باید «مُرّ» قانون در مورد سران فتنه اعمال شود

 

محمدحسن ذاکری عضو شورای مرکزی مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با اشاره به پنجمین سالگرد فتنه سال ۸۸ اظهار داشت: عده‌ای در سال ۸۸ به دنبال این بودند تا حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات را زیر سؤال ببرند که  این جفایی بزرگ در حق نظام، ملت و خون شهدا بود.

وی با تأکید بر اینکه فتنه‌گران سال ۸۸ کشور را دچار بحران کردند گفت: امروز برای همه مبرهن است که اردوکشی‌های خیابانی به منظور اعتراض به انتخابات نبود بلکه صرفاً و صرفاً برای براندازی نظام دنبال می‌شد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: اگر چه نظام به دلیل رأفت خود تصمیم گرفت سران فتنه را در حصر قرار دهد اما خواست مردم حزب‌اللهی و انقلابی محاکمه عادلانه آنان است و به تعبیر دیگر باید مُرّ قانون در مورد آنان اجرا شود.

ذاکری به تحرکات برخی از فتنه‌گران در شرایط فعلی اشاره و تصریح کرد: برخی‌ها احساس می‌کنند که روزنه‌ای برایشان باز شده و می‌خواهند به عرصه سیاسی و اجتماعی برگردند اما این یک خیال باطل است چرا که مردم با تبعیت از رهنمودهای امام راحل و رهبری اجازه فتنه‌گری دوباره آنان را نخواهند داد.

وی با بیان اینکه کسانی که دچار غبار فتنه و یا پشیمان شدند مسئله‌شان با دیگران جدا است گفت: نقشه دشمن این بود که به دنبال یارگیری از بدنه نظام در فتنه‌گری بود بنابراین کسانی که دچار غبار فتنه شدند، به دامان نظام برگشتند و یا توبه کردند مسئله‌شان از دیگران جدا است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برخی‌ها علیرغم همه رأفت و عطوفت‌های نظام اسلامی همچنان بر طبل فرسوده فتنه می‌کوبند و بر ادامه راه بیغوله خود اصرار دارند بنابراین هیچ کس جز خودشان نمی‌تواند آنان را از این گرداب نجات دهد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13196

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.