خبرگزاری پیارم: حزب کارگزاران از احزاب موثر در فتنه ۸۸ اخیراً کارگروهی اقتصادی برای انتخابات سال ۹۲ راه‌اندازی کرده است. به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری تحرک احزاب و تشکل‌های سیاسی را افزایش می‌دهد و گروه‌هایی که عملکردی موسمی دارند نیز برای دستیابی به قدرت فعالیت‌های انتخاباتی خود را تشدید می‌کنند؛ بر ...

خبرگزاری پیارم: حزب کارگزاران از احزاب موثر در فتنه ۸۸ اخیراً کارگروهی اقتصادی برای انتخابات سال ۹۲ راه‌اندازی کرده است.

خبرگزاری فارس: آغاز فعالیت انتخاباتی «کارگزاران» با تشکیل کارگروه اقتصادی

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری تحرک احزاب و تشکل‌های سیاسی را افزایش می‌دهد و گروه‌هایی که عملکردی موسمی دارند نیز برای دستیابی به قدرت فعالیت‌های انتخاباتی خود را تشدید می‌کنند؛ بر همین اساس حزب کارگزاران سازندگی از احزاب اصلاح‌طلب اخیراً کارگروهی اقتصادی برای انتخابات راه‌اندازی کرده است.

این در حالی است که رهبر معظم انقلاب چندی پیش درباره ورود زودهنگام به انتخابات هشدارهایی را مطرح کردند.

برپایه شنیده‌های خبرنگار سیاسی فارس گفته می‌شود کارکرد این کارگروه، سیاسی و تبلیغاتی بوده و از محتوای اقتصادی مناسبی نیز برخوردار نیست.

این حزب یکی از پایه‌های اصلی فتنه ۸۸ بود که در القای دروغ بزرگ تقلب و ناآرامی‌ها نقش پررنگی داشت.

به گزارش فارس حزب کارگزاران سازندگی از احزاب اصلاح‌‌طلب کشورمان است که اسفند سال ۱۳۷۴ توسط ۱۶ نفر از اعضای دولت هاشمی رفسنجانی، آغاز به‌کار کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2206

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.