فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان امروز با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که هرگونه تجاوز نظامی آمریکا به سوریه مصداق تروریسم سازمان یافته است که تهدید آشکار صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به شمار می‌رود.   به گزارش پیارمبه نقل از خبرگزاری فرانسه، فراکسیون وفاداری به مقاومت وابسته به حزب الله در پارلمان لبنان در ...

فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان امروز با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که هرگونه تجاوز نظامی آمریکا به سوریه مصداق تروریسم سازمان یافته است که تهدید آشکار صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به شمار می‌رود.

خبرگزاری فارس: حزب الله: هرگونه تجاوز آمریکا به سوریه «تروریسم سازمان یافته» است

 

به گزارش پیارمبه نقل از خبرگزاری فرانسه، فراکسیون وفاداری به مقاومت وابسته به حزب الله در پارلمان لبنان در بیانیه خود با رد هرگونه تجاوز آمریکا به سوریه آورده است که این تجاوزگری تهدید آشکار صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به شمار می‌رود.

در این بیانیه آمده است: هرگونه تجاوز آمریکا به سوریه یا تهدید به آن، خویی استکباری است که مصداق تروریسم سازمان یافته و مستقیم به شمار می‌رود و یک چالش برای منطقه و ملت‌های آن می‌باشد و تهدید آشکار صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی و این امر (تجاوزگری) با تمام معیارها، مردود و محکوم است؛ حال هرچه می‌خواهد بهانه یا حد و مرز آن باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7244

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.