عامل گرانی مرغ مشخص شد /مجازات«بلوتوث مبتذل و مستهجن»چیست؟/تعداد شبکه های ماهواره ای جهان // عامل گرانی مرغ مشخص شد به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز به گفته‌ مسوولان اتحادیه مرغداران، موضوع اصلی که باعث گرانی مرغ شده، نرسیدن خوراک دام است. این در حالی است که به گفته‌ی مسوولان وزارت صنعت، معدن ...
عامل گرانی مرغ مشخص شد /مجازات«بلوتوث مبتذل و مستهجن»چیست؟/تعداد شبکه های ماهواره ای جهان

//


عامل گرانی مرغ مشخص شد

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز

به گفته‌ مسوولان اتحادیه مرغداران، موضوع اصلی که باعث گرانی مرغ شده، نرسیدن خوراک دام است. این در حالی است که به گفته‌ی مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، خوراک مرغ به اندازه‌ی کافی در کشور وجود دارد و این موضوع نمی‌تواند علت اصلی گرانی مرغ باشد. قرار بود در زمینه‌ی گرانی مرغ جلسه‌ای با حضور رییس جمهور برگزار شود، اما ظاهرا این جلسه لغو و برگزاری آن به هفته بعد موکول شده است.
از سوی دیگر امروز یک عضو کمیسیون مجلس اعلام کرده که به نظر نمی‌رسد موضوع خوراک مرغ علت اصلی گرانی مرغ باشد.
به گفته ایرج ندیمی در شرایط عادی قیمت مرغ نباید بیش از ۴۰۰۰ تومان باشد و نمی‌توان برای عدد ۹۰۰۰ تومان توجیه پیدا کرد.
نماینده مردم لاهیجان در مجلس تاکید کرده که در بدترین حالت میزان انرژی و خوراک قیمت مرغ حداکثر باید حدود ۴۰۰۰ تومان باشد، اما قیمت‌های کنونی نشان‌دهنده‌ی سوء‌استفاده، تخلف، واسطه‌گری و دلالی است.

 

مجازات«بلوتوث مبتذل و مستهجن»چیست؟

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز

آیا می‌دانید؟

عوامل تولید،‌ تکثیر و توزیع آثار سمعی و بصری مستهجن حسب مورد به مجازات مفسد فی‌الارض، حبس، شلاق، جزای نقدی، ضبط تجهیزات مربوطه و محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم می‌گردند.

آیا می‌دانید؟

نگهداری نوار،‌ دیسکت و لوح‌های فشرده مستهجن و مبتذل جرم بوده و دارنده به مجازات جزای نقدی و ضبط تجهیزات مربوطه محکوم می‌گردد.

آیا می‌دانید؟

عامل انتشار آثار مستهجن و مبتذل از طریق سایت‌های کامپیوتری و بلوتوث به مجازات شلاق (۳۰ تا ۷۴ ضربه) و جزای نقدی (۱۰ تا ۵۰ میلیون ریال) و محرومیت از حقوق اجتماعی (۲ تا ۵ سال) محکوم می‌گردند.

 

تعداد شبکه های ماهواره ای جهان؛

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز

در سال ۲۰۱۱ بیش از ۳۲ هزار و ۱۴۰ شبکه ماهواره ای و نیز ۱۳۸ شبکه پولی از طریق اپراتورهای ماهواره ای فعال در سراسر جهان پخش برنامه داشته اند.

 

در دو سال آینده تعداد اپراتورهای فعال در بخش ماهواره ای به ۴۷ خواهد رسید

۸۰درصد از اپراتورهای ارایه دهنده خدمات پخش ماهواره ای در سال ۲۰۱۱ شاهد رشد در آمد بوده اند که از این میزان ۱۳ اپراتور از میان ۳۸ اپراتور فعال ، رشد در آمدی ۱۰ درصد یا بیشتر داشته اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1250

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.