بندرعباس-رئیس انجمن عکاسان هرمزگان و مدیر اجرایی جشنواره عکس خلیج فارس گفت: جشنواره موضوعی عکس خلیج فارس با ۹۹ اثر برگزیده از بین آثار عکاسان ۲۸استان کشور به میزبانی استان هرمزگان برگزارمی شود.   به گزارش  پیارم به نقل از ایرنا ، حسام الدین انصاریان سه شنبه درجمع خبرنگاران با اعلام این خبرافزود: روند دریافت ...

بندرعباس-رئیس انجمن عکاسان هرمزگان و مدیر اجرایی جشنواره عکس خلیج فارس گفت: جشنواره موضوعی عکس خلیج فارس با ۹۹ اثر برگزیده از بین آثار عکاسان ۲۸استان کشور به میزبانی استان هرمزگان برگزارمی شود.

 

به گزارش  پیارم به نقل از ایرنا ، حسام الدین انصاریان سه شنبه درجمع خبرنگاران با اعلام این خبرافزود: روند دریافت آثارعکاسان کشور در جشنواره خلیج فارس از بیستم اسفندماه سال گذشته آغاز و تا ۲۰فروردین امسال ادامه داشت.

وی تصریح کرد: با اتمام مهلت دریافت آثار ۴۵۵عکاس با ۴هزار و ۵۶۰ اثر در جشنواره شرکت کردند که پس از ۱۳ساعت داوری در تهران در نهایت ۷۶عکاس با ۹۹عکس به مرحله نهایی راه یافتند.

وی اضافه کرد:داوری و انتخاب آثار توسط هیأت داوران در تهران انجام شده و در بخش فرهنگ و زندگی ۴۵ تک عکس و پنج مجموعه و در بخش چشم انداز۴۹ تک عکس برای شرکت در بخش پایانی و نمایشگاهی انتخاب شده است که اسامی راه یافتگان از طریق رسانه های جمعی اعلام گردیده است.

مدیر اجرایی جشنواره عکس خلیج فارس همچنین با بیان اینکه امسال برای نخستین بار جشنواره ملی عکس خلیج فارس به شکل موضوعی در دوبخش چشم انداز و فرهنگ و زندگی برگزار می شود بیان داشت توجه به آیین ها و فرهنگ و زندگی ازویژگی های مهم عکس های این جشنواه است.

انصاریان اظهار امیدواری کرد سال آینده این جشنواره درسطح بین المللی برگزارشود چراکه به گفته وی ظرفیت برگزاری آن در استان هرمزگان به خوبی مهیاست.

رییس انجمن عکاسان استان هرمزگان همچنین یادآورشد:علاوه بر برگزاری کارگاه در بخش جنبی نمایشگاه که با حضور اساتید کشوری برگزار می شود و همچنین برپایی نمایشگاه آثار،در مراسم پایانی از کتاب عکس خلیج فارس نیز رونمایی خواهد شد .

انصاریان یادآور شد:جشنواره ملی عکس خلیج فارس هشتم اردیبهشت در فرهنگسرای طوبای بندرعباس برگزار می شود و از سه نفر عکاس برگزیده (بدون رتبه بندی )با اهدای تندیس جشنواره لوح تقدیر و ۱۲میلیون ریال ادیه نقدی برای هر نفر تقدیر خواهد شد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3708

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.