امام جمعه موقت حاجی آباد از راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان خبر داد و گفت: کمپ ترک اعتیاد برای شرستان لازم بود زیرا ۹۰ درصد طلاق در شهرستان مربوط به اعتیاد می باشد. به گزارش پیارم، حجت الاسلام صادقی در جلسه شورای اداری ضمن تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) اظهار کرد: شیعیان ...

امام جمعه موقت حاجی آباد از راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان خبر داد و گفت: کمپ ترک اعتیاد برای شرستان لازم بود زیرا ۹۰ درصد طلاق در شهرستان مربوط به اعتیاد می باشد.


به گزارش پیارم، حجت الاسلام صادقی در جلسه شورای اداری ضمن تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) اظهار کرد: شیعیان بیش از ۸۰ وظیفه در زمان غیبت دارند ک اوین آن معرفت شناسی می باشد و انسان اگر می خواد زندگی خوب و هدفمند داشته باشد باید با برنامه های دین آشنا شودداوند پیامبران زیادی را برای راهنمایی بشر فرستاد که پیامبر اکرم(ص) دین را ب صورت کامل برای هدایت بشر در اتیار ما گذاشت.
صادقی افزود: شاید برای بعضی ها این سئوال پیش بیاید که چرا خداوند بعد از ۱۲۴۰ پیامبر دین کامل را توسط حضرت محمد(ص) برای راهنمایی بششر فرستاد زیرا مردم در آن زمان به رشد فکری نرسید بودند.
وی بیان داشت: مطالعه به جهت معرفت و شناخت بیشتر معصوم لازم و ارزش انسان را بالا می برد زیرا انسان در بعضی مسائل دین و ائمه به یقین می رسد و پیروی کامل از دستورات قرآن نیز یکی دیگر از وظایف شیعیان در زمان غیبت می باشد.
امام جمعه موقت حاجی آباد تصریح کرد: در زمان غیبت شیعیان باید اطاعت محض از ولی زمان خود داشت باشند ولی امر ما مقام معظم رهبری که در دنیا طوفانی به پا کرده و تمام سیاست مداران دنیا نگاهشان به ایشان می باشد که چه می گوید ما باید به وجود چنین رهبری افتخار کنیم و همیشه گوش به فرمان ایشان باشیم .
صادقی افزود: اطاعت از امام زمان و کسب آمادگی فطری و معنویی جهت تشخیص شبهات و نیاز به این داریم از لحاظ فکری رشد کنیم، و رعایت تقوای الهی و خداوند را حاضر و ناظر بر اعمال خودمان ببینیم و توجه قلبی به امام زمان عج داشته باشیم.
وی بیان کرد: صبر در مقابل مشکلات زندگی زیرا دنیا جای آسایش نیست و باید با مشکلات جنگید و برای آنها برنامه ریزی و آنها را مدیریت کرد.
امام جمعه موقت حاجی آباد در ادامه از راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان خبرداد و از اداراتی که همکاری نمودند تا این کمپ راه اندازی شود تشکر کردند.
صادقی یادآور شد: کمپ ترک اعتیاد برای شهرستان لازم بود زیرا ۹۰ درصد طلاق در شهرستان مربوط به اعتیاد می باشد ما در گذشته در ماه ۳۰ طلاق داشتیم ولی در حال حاضر به دلیل ارائه مشاوره به زوجین و راه اندازی کمپ ترک اعتیاد و ایجاد کمیته مصلحین که با همکاری سپاه راه اندازی شده است به ۸ طلاق در ماه رسیده است .

وی از رفع تصرف ۴۰ هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان خبرداد و افزود: دادگستری با همکاری اداره منابع طبیعی حدود۴۰ هکتار از اراضی منابع طبیعی را که فردی تصرف و اقدام به کاشت درخت کرده بود را رفع تصرف و فرد خاطی به دستگا قضا جهت رسیدگی به پروند معرفی شدند.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=66162

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.