نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: حماسه ۹ دی ماه به عنوان سالروز بصیرت مردم و میثاق با ولایت قلمداد شده و حاصل بلوغ فکری و فرهنگی مردم ایران است به گزارش پیارم ب نقل از خبرگزاری فارس بستک، احمد جباری در همایش بزرگ ۹ دی ماه در این شهرستان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه اظهار ...

نماینده مردم غرب هرمزگان گفت: حماسه ۹ دی ماه به عنوان سالروز بصیرت مردم و میثاق با ولایت قلمداد شده و حاصل بلوغ فکری و فرهنگی مردم ایران است

خبرگزاری فارس: حماسه 9 دی حاصل بلوغ فکری و فرهنگی مردم ایران است

به گزارش پیارم ب نقل از خبرگزاری فارس بستک، احمد جباری در همایش بزرگ ۹ دی ماه در این شهرستان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه اظهار داشت: ملت ایران در روز نهم دی سال ۸۸ ثابتی کردند که هرگز اجازه نخواهند داد آرمان های انقلاب آسیب ببیند.

وی افزود: حماسه ۹ دی ماه به عنوان سالروز بصیرت مردم و میثاق با ولایت قلمداد شده و حاصل بلوغ فکری و فرهنگی مردم ایران است.

نماینده مردم غرب هرمزگان همچنین با اشاره به نقش بی‌بدیل صدا و سیما در آگاه سازی مردم نسبت به جریان فتنه بیان داشت: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تهیه گزارشات لحظه به لحظه این حرکت براندازی در مقابل رسانه‌های غربی و استکباری که از طریق ماهواره و برنامه‌های تلویزیونی خودشان حضور چند صد نفری مردم را حضور میلیونی قلمداد می‌کردند توانستند با آگاه سازی مردم بصیر ایران اسلامی در براندازی این عوامل فتنه کمک بزرگی کنند.

فرماندار شهرستان بستک نیز در این همایش ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ اظهار داشت: حماسه ۹ دی روز تجدید میثاق با شهدای کربلا و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.

محمد مشتاق زاده افزود: حماسه ۹ دی پیام های مهمی دارد که یکی از آنها، پایبندی به اصول اساسی اسلام و خط سرخ ولایت و امامت و اطاعت از رهبری است.

وی بیان داشت: ملت ایران در ۹ دی سال ۸۸ نشان دادند که خون سرخ حسینی همچنان در رگ‌های آنان جاری است و در مواقع لزوم با اطاعت از ولایت فقیه با جان و مال خود برای دفاع از آرمان‌های انقلاب در میدان حاضر می شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک ادامه داد: حماسه‌ای که در این روز به وقوع پیوست به معنای واقعی کلمه، رشد فکری و سیاسی ملت بزرگ کشورمان را به منصه ظهور رساند و این موضوع را ثابت کرد که ملت ما دنباله‌رو عقاید باطل نیستند.

مشتاق زاده در پایان حماسه ۹ دی ماه را نمایش بصیرت، ولایتمداری و اتحاد ملت ایران دانست و بیان داشت : ملت ما در مکتب امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی مبانی رشد انقلاب اسلامی را فرا گرفته‌اند به همین دلیل با همه توان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اهتمام می‌کنند

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2626

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.