نماینده ولی فقیه سپاه حاجی آباد گفت: ۹ دی سند ماندگار بیعت مجدد با رهبری، ولایت فقیه و تبلور آرمان های والای انقلاب اسلامی است. حجت الاسلام قنبری  در گفتگو با خبرنگار سایت پیارم حاجی آباد بیان داشت: ۹ دی اوج ولایتمداری و غیرتمندی ملت ایران بود و می توان گفت عشق ملت قهرمان ایران به ...

نماینده ولی فقیه سپاه حاجی آباد گفت: ۹ دی سند ماندگار بیعت مجدد با رهبری، ولایت فقیه و تبلور آرمان های والای انقلاب اسلامی است.

22

حجت الاسلام قنبری  در گفتگو با خبرنگار سایت پیارم حاجی آباد بیان داشت: ۹ دی اوج ولایتمداری و غیرتمندی ملت ایران بود و می توان گفت عشق ملت قهرمان ایران به امام راحل را ثابت کرد. راهپیمایی ۹ دی بزرگ ترین و تاریخی ترین راهپیمایی در تاریخ انقلاب اسلامی بود که عشق ملت ایران به امام(ره)، رهبر و انقلاب اسلامی را برای همیشه تاریخ به جهانیان ثابت کرد

حجت الاسلام قنبری  اظهار داشت: فتنه ۸۸ در پی شیطنتهای افرادی به وجود آمد که با ایمان ظاهری و پذیرش ظاهری انقلاب و نظام در جمع مسلمانان و انقلابیون نفوذ کرده بودند و با اعتراض به قانون و نظام قصد تضعیف جبهه حق را داشتند اما ایمان و عشق به انقلاب و رهبری که در دل ملت شریف ایران بود باعث شد تا حماسه ۹ دی بوجود بیاید.

حجت الاسلام قنبری در ادامه بیان داشت: دشمنان خارجی و داخلی اسلام و نظام اسلامی با ایجاد فتنه می خواستند این ملت را امتحان کنند که چه قدر به آرمانهای انقلاب پایبند هستند حماسه ۹ دی روز قبولی ملت مسلمان در این امتحان بود .

حجت الاسلام قنبری ادامه داد: ۹ دی یوم الله است، مصداق ان تنصر الله نیصرکم است. با توجه به اینکه افرادی به دنبال سرپوش گذاشتن به جسارتهای سران فتنه هستند و از گذر زمان می خواهند سو استفاده کنند برای تبرئه آنها جا دارد که مردم انقلابی و مسلمانان یوم الله ۹ دی ۹۳ با حضور پرشور در راهپیمایی جواب دندان شکنی به سران فنته و حامیان آنها داده و تجدید بیعتی با عاشورائیان داشته باشند.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=24852

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.