مدیر عامل شرکت مخابرات هرمزگان از جانمایی هشت دکل‌ تلفن همراه در شهرک پیامبر اعظم و همچنین آمادگی این شرکت برای واگذاری ۲ هزار شماره تلفن ثابت به مسکن مهر قشم خبر داد.     به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد میرطبا سه‌شنبه شب در حاشیه نشست شورای مسکن هرمزگان با اشاره ...

مدیر عامل شرکت مخابرات هرمزگان از جانمایی هشت دکل‌ تلفن همراه در شهرک پیامبر اعظم و همچنین آمادگی این شرکت برای واگذاری ۲ هزار شماره تلفن ثابت به مسکن مهر قشم خبر داد.

خبرگزاری فارس: جانمایی 8 دکل‌ تلفن همراه در شهرک پیامبر اعظم / واگذاری 2 هزار شماره جدید در قشم

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد میرطبا سه‌شنبه شب در حاشیه نشست شورای مسکن هرمزگان با اشاره به آخرین وضعیت واگذاری خطوط تلفن ثابت و همراه در شهرک‌های مسکونی مهر این استان، اظهار داشت: در بخش موبایل با هدف بهبود شرایط آنتن‌دهی تاکنون در شهرک پیامبر اعظم که حدود ۳۶ هزار واحد مسکن در آن قرار دارد، تعداد هشت نقطه برای ایجاد و نصب دکل‌های موبایل جانمایی شده است.

وی با بیان اینکه در بخش قابل توجهی از این شرکت کابل‌های و حفاری‌های لازم برای خطوط تلفن ثابت نیز به اتمام رسیده است، اضافه کرد: در این شهرک دو پست نیز برای خطوط ثابت در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات هرمزگان در ادامه اظهار امیدواری کرد، این شرکت بتواند در ماه‌های آینده به میزان مورد نیاز در شهرک‌های مهر و با نزدیک شدن واحدها به مرحله بهره‌برداری، خطوط مورد تقاضا را واگذار کند.

میرطبا همچنین یادآور شد: علاوه بر خطوط ثابتی که تاکنون در شهرک‌های مسکن مهر استان واگذار شده است به عنوان نمونه طی روزهای آینده شرکت مخابرات هرمزگان آمادگی واگذاری ۲ هزار شماره به شهرک مسکن مهر قشم را پیدا خواهد کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7476

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.