فرماندار سیریک گفت: فرماندار سیریک از واگذاری ۷ میلیارد تومان در راستای توسعه و عمران این شهرستان خبر داد.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از سیریک، محمد اسفندیاری صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان گفت: برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، شهرستان ۷ میلیارد تومان اعتبار در بخش‌های راه و شهرسازی، علمی آموزشی، فنی ...

فرماندار سیریک گفت: فرماندار سیریک از واگذاری ۷ میلیارد تومان در راستای توسعه و عمران این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: واگذاری 7 میلیارد تومان برای توسعه و عمران سیریک

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از سیریک، محمد اسفندیاری صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان گفت: برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، شهرستان ۷ میلیارد تومان اعتبار در بخش‌های راه و شهرسازی، علمی آموزشی، فنی و حرفه‌ای، ورزشی، بهداشت و درمان، منابع طبیعی و آبخیزداری، تامین آب شرب روستایی و شهری، شیلات، برق، عمران روستایی و شهری و خدمات عمومی واگذار شده است.

وی به نحوه ابلاغ و توزیع اعتبارات با توجه به قانون بودجه اشاره و تأکید کرد: اعتبارات سال ۹۲ نسبت به سال قبل رشد قابل توجهی داشته که البته باید با هماهنگی مدیران دستگاه‌ها و فرمانداری در بین پروژه‌هایی که  موجب برطرف شدن مشکلات مردم به ویژه روستائیان شهرستان می‌شود، عادلانه و منصفانه توزیع شود.

فرماندار سیریک مهم‌ترین این طرح‌ها احداث هنرستان فنی و حرفه‌ای، خرید تجهیزات هوشمندسازی مدارس، احداث سالن چند منظوره، احداث درمانگاه شبانه روزی سیریک، اجرای طرح‌های هادی روستایی بمانی، روتان و خرگوشی، احداث پایگاه‌های امداد جاده‌ای احداث راه‌های روستایی بندگرمان، زمین ملا، پگو، بازگرد، تامین آب شرب شهر گروگ و روستاهای بیابان، تکمیل اسکله صیادی خور بین‌المللی آذینی و بیابان‌زدایی و تثبت شن‌های روان روستاهای شهرستان عنوان کرد.

اسفندیاری در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان با اشاره به اهمیت زیرساخت‌ها برای توسعه و آبادی و عمران  شهرستان بیان داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با هماهنگی فرمانداری و مدیران کل متبوع با فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای اجرای این زیرساخت‌ها برای رفع  مشکلات و کمبودها تلاش نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7332

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.