رئیس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم از رشد ۵۵ درصدی میزان ثبت شرکت‌ها در اردیبهشت ماه سال ۹۳ نسبت به مدت مشابه خبر داد. رویا زاهد نیا با بیان این مطلب گفت: ثبت ۶۲ شرکت در اردیبهشت ماه سال جاری در مقایسه با ۴۱ مورد ثبت شرکت در مدت مشابه سال گذشته، نشان ...

رئیس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم از رشد ۵۵ درصدی میزان ثبت شرکت‌ها در اردیبهشت ماه سال ۹۳ نسبت به مدت مشابه خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش 55 درصدی ثبت شرکت‌ها در منطقه آزاد قشم


رویا زاهد نیا با بیان این مطلب گفت: ثبت ۶۲ شرکت در اردیبهشت ماه سال جاری در مقایسه با ۴۱ مورد ثبت شرکت در مدت مشابه سال گذشته، نشان از رشد ۵۵ درصدی آن دارد.

وی با اشاره به دیگر عملیات انجام شده در فرآیند فعالیت‌های اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم طی اردیبهشت ماه سال ۹۳ افزود: در حوزه ثبت تغییرات نیز با ۸۶ مورد عملیات در مقایسه با ۴۷ مورد طی زمان مشابه سال گذشته، ۸۲ درصد رشد داشته‌ایم.

به گفته این مقام اداره ثبت شرکت‌های منطقه آزاد قشم، ثبت ۲۱۶ مورد استعلامات در اردیبهشت ۹۳ در مقایسه با هفت مورد در مدت مشابه سال گذشته نیز نشان از رشد ۱۲۸ درصدی آن دارد.

زاهد‌نیا همچنین از رشد ۱۲ درصدی افزایش سرمایه، ۹۴ درصدی چاپ آگهی در روزنامه رسمی، ۹۳ درصدی چاپ آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار، ۵۰ درصدی تعیین نام شرکت و رشد ۴۹ درصدی پلمب دفاتر تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی در اردیبهشت ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۲ خبر داد.

بنا به این گزارش، ثبت شرکت به استناد بندهای یک الی هفت فصل اول از باب سوم شرکت‌های تجارتی قانون تجارت ماده ۲۲ (اصلاحی مصوب سال ۱۳۷۸) از قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی و مواد ۲ و ۳ از ضوابط ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی در مناطق آزاد تجاری و صنعتی، اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم نسبت به ثبت انواع شرکت‌ها در قالب سهامی خاص ـ عام ـ با مسئولیت محدود ـ شعبات داخلی و خارجی، موسسات انتفاعی و غیر انتفاعی، تضامنی، تعاونی اعم از توزیع، تولید و ثبت بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، بیمه‌ها، موسسات آموزشی و پژوهشی، باشگاه‌ها و غیره می‌پردازد که حسب آخرین آمار موجود از بدو پایه‌گذاری تا این تاریخ به تعداد کل ۴ هزار و ۳۶۰ شرکت، شعبات داخلی و خارجی ۲۷۹ و موسسه به تعداد ۱۵۴ به ثبت رسیده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13141

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.