بندرعباس- دبیر اجرایی پزشک خانواده هرمزگان گفت: در حال حاضر اطلاعات خانواری ۵۲۵ هزار نفر از مردم استان در سامانه سلامت ایرانیان به ثبت رسیده است .   به گزارش خبرنگار پیارم به نقل از ایرنا، دکتر ˈیحیی میرزادهˈ روز شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت نام این تعداد به ...

بندرعباس- دبیر اجرایی پزشک خانواده هرمزگان گفت: در حال حاضر اطلاعات خانواری ۵۲۵ هزار نفر از مردم استان در سامانه سلامت ایرانیان به ثبت رسیده است .

 

به گزارش خبرنگار پیارم به نقل از ایرنا، دکتر ˈیحیی میرزادهˈ روز شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت نام این تعداد به معنای آن است که بیش از ۹۰ درصد از مردم استان در برنامه پزشک خانواده ثبت نام کرده اند.

وی افزود: همه زیر ساختهای لازم برای اجرای برنامه پزشک خانواده دراستان هرمزگان آماده است و پزشکان نیز در اغلب شهرستانها با بیمه های خدمات درمانی قرارداد منعقد کرده اند.

دبیر اجرایی پزشک خانواده هرمزگان خاطرنشان کرد : کسانی که موفق به ثبت نام در مرحله اول طرح پزشک خانواده نشده اند می توانند با آغاز اجرای این طرح در برنامه پزشک خانواده ثبت نام کنند و تحت پوشش قرار بگیرند.

دکتر میرزاده با اشاره به اهمیت اجرای طرح پزشک خانواده اظهار داشت: اجرای طرح پزشک خانواده تضمین کننده خدمات بهینه سلامت با رعایت عدالت برای مردم است.

وی تصریح کرد: این طرح یکی از آرمانهای خادمان حوزه سلامت است که امکان دسترسی همه مردم را به خدمات بهداشت و درمان فراهم می کند .

این مقام مسئول اذعان داشت: در حال حاضر برخی از کاستی ها در بخش سلامت سبب شده تا بسیاری از مردم از خدمات موجود در این بخش بهره مند نشوند و یا برای کوچکترین کاری به یک متخصص مراجعه کنند .

وی اضافه کرد: درصورتی که با اجرای این طرح می توان گامهای سازنده ای را در ارایه خدمات سلامت در کوتاهترین زمان و به بهترین شکل ممکن برداشت .

استان هرمزگان از جمله استانهایی است که با برنامه عملیاتی بومی توانسته خود را از استانهای برتر در زمینه اجرایی برنامه پزشک خانواده قرار دهد.ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1909

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.