پیارم: رئیس اداره فنی عمرانی شیلات استان بوشهر گفت: جمع کل اعتباری که برای تکمیل پروژه‌های شیلاتی شهرستان گناوه لازم است پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است. به گزارش  پیارم به نقل ارخبرگزاری فارس از بوشهر، ابراهیم بشارلو عصر امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی گناوه اظهار داشت: با توجه به اهداف اداره شیلات و ...

پیارم: رئیس اداره فنی عمرانی شیلات استان بوشهر گفت: جمع کل اعتباری که برای تکمیل پروژه‌های شیلاتی شهرستان گناوه لازم است پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است.

خبرگزاری فارس: 5.1 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های شیلاتی گناوه نیاز است

به گزارش  پیارم به نقل ارخبرگزاری فارس از بوشهر، ابراهیم بشارلو عصر امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی گناوه اظهار داشت: با توجه به اهداف اداره شیلات و ایجاد زیرساخت‌های لازم توانسته‌ایم زمین‌های لم یزرعی که امکان هیچ نوع کشاورزی در آن وجود نداشت را زیر کشت میگو برده که این امر باعث بالاتر رفتن تولید و اشتغال زایی در این بخش شده است.

ابراهیم بشارلو با اشاره به پروژه‌های شیلات در گناوه افزود: یکی از این پروژه‌ها  انتقال خط لوله آب ۲۶٫۵ کیلومتری به مرکز تکثیر رود حله است و با توجه به عدم تخصیص اعتبار و با هزینه پیمانکار پیشرفت فیزیکی صد در صد را شاهد هستیم.

وی گفت: ترمیم دریچه مکانیکال پرورش میگو رود حله با ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار پیشرفت ۵۰ درصدی آن را شاهد هستیم.

بشارلو احداث کانال انحرافی رود شور و تکمیل داک حفاظت رود شور را نیز از دیگر  پروژه‌های گناوه عنوان کرد.

این مقام مسئول بیان داشت: جمع کل اعتباری که برای تکمیل پروژه‌های شیلاتی گناوه گناوه لازم است پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است که تاکنون حدود سه میلیارد و هشتصد میلیون تومان مطالبه شده است و امید است با تبادل موافقت نامه در سال ۹۲ تکمیل همین پروژه‌ها را در اولویت کاری قرار بدهیم.

شیلات یکی از محورهای توسعه در استان است

فرماندار گناوه نیز گفت: شیلات یکی از محورهای توسعه است و بخش زیادی از مردم استان از این راه امرار معاش می کنند.

غلامعلی حبیبی‌منش اظهار داشت: شیلات در دو بخش تولید و اشتغال حائز اهمیت است و با توجه به شرایط حاکم بر کشور و عدم تخصیص اعتبارات باز هم شاهد پیشرفت پرو‍ژه‌های در دست اقدام هستیم.

این مقام مسئول با اشاره به تصمیم دولت در اولویت به اتمام رساندن پروژه‌های نیمه تمام تاکید کرد: مسئولان ادارات باید با دید کارشناسی و برای رفع مشکلات موجود پیشنهاد خود را در خصوص جابجایی اعتبار پروژه‌ها برای اتمام برخی از آن‌ها  هرچه سریعتر به فرمانداری اعلام کنند.

وی همچنین درخواست کرد: پروژه‌های عمرانی مطالباتی، نیمه تمام  و طرح‌ها و پروژه‌های جدید برای سال آینده را به صورت مکتوب به فرمانداری ارسال کرده تا در اقدامات و برنامه ریزی‌های سال ۹۲ برای تخصیص اعتبار قرار گیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3245

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.