در حالی که مردم بندرعباس نیز لرز‌ه‌های زمین‌لرزه پنج ریشتری ساعت ۱۵:۴۸ دقیقه امروز را احساس کرده‌اند، رئیس شورای شهر رویدر گفت: تاکنون هیچ خسارتی در مرکز این بخش دیده نشده است.   عبدالسلام جمالی دقایقی پیش در گفت‌وگو  در بندرعباس با بیان اینکه در حال حاضر در حال گشت‌زنی در شهر رویدر با هدف ...

در حالی که مردم بندرعباس نیز لرز‌ه‌های زمین‌لرزه پنج ریشتری ساعت ۱۵:۴۸ دقیقه امروز را احساس کرده‌اند، رئیس شورای شهر رویدر گفت: تاکنون هیچ خسارتی در مرکز این بخش دیده نشده است.

خبرگزاری فارس: احساس زمین‌لرزه  5 ریشتری رویدر در بندرعباس / رویدر خسارتی ندیده است

 

عبدالسلام جمالی دقایقی پیش در گفت‌وگو  در بندرعباس با بیان اینکه در حال حاضر در حال گشت‌زنی در شهر رویدر با هدف بررسی خسارت‌های احتمالی وارد زمین‌لرزه به این شهر است، اظهار داشت:‌ خوشبختانه علی‌رغم شدت این زمین‌لرزه تاکنون هیچ خسارتی در سطح شهر مشاهده نشده است.

وی یادآور شد: طی سال‌های گذشته همواره در نشست‌های مربوطه نسبت به فرو ریختن صخره‌های سنگی بزرگ در بخشی از شهر بر روی خانه‌های مسکونی هشدار داده‌ایم که خوشبختانه در این زمین‌لرزه نیز در آن بخش از شهر هیچ مشکلی به چشم نمی‌خورد.

جمالی از واگذاری تسهیلات مناسب به ساکنان منازل این بخش از شهر با هدف جابجایی خبر داد و افزود: در صورت اجرای این طرح خیال همه از این تهدید نیز راحت می‌شود.

یادآور می‌شود ساعت ۱۵:۴۸ دقیقه امروز زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵ ریشتر در مقیاس زمین بخش رویدر در شهرستان بندر خمیر را لرزاند.

لرزه‌های این زمین‌لرزه در بندرعباس نیز احساس شد.

بخش رویدر به مرکزیت شهری به همین نام، دارای ۱۵ هزار نفر جمعیت است که نیمی از این جمعیت در مرکز بخش ساکن هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5393

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.