مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان جزئیات پنج تعاونی تاسیس شده جدید در این استان را تشریح کرد.     به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد راستی صبح امروز در نشستی پیرامون هفته تعاون با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های بی‌نظیر استان هرمزگان در بخش‌های مختلف صنعتی، اقتصادی و غیره ...

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان جزئیات پنج تعاونی تاسیس شده جدید در این استان را تشریح کرد.

خبرگزاری فارس: جزئیات 5 تعاونی تازه تاسیس در هرمزگان

 

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد راستی صبح امروز در نشستی پیرامون هفته تعاون با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های بی‌نظیر استان هرمزگان در بخش‌های مختلف صنعتی، اقتصادی و غیره اظهار داشت: توانمندی‌های هرمزگان به گونه‌ای است که می‌توان گفت یک ایران در استانی به نام هرمزگان تجلی یافته است.

این مسئول با اشاره به نقش و اهمیت فعالیت‌های تعاونی در تحقق شعار امسال گفت: تعاونی‌ها بهترین و مناسب‌ترین ظرفیت و توانمندی برای تحقق حماسه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی در کشور به شمار می‌آیند.

وی در ادامه اشتغال مبتنی بر تولید را مهمترین و اصلی‌ترین جهاد در کشور دانست و اظهار کرد: باید با برنامه‌ریزی متناسب با نیاز منطقه و بهره‌برداری مطلوب از ظرفیت و توانمندی‌های موجود در راستای رشد، رونق و شکوفایی اقتصادی ایران اسلامی تلاش کرد.

مشاور وزیر کار در این راستا ادامه داد: در هفته تعاون امسال پنج طرح تعاونی شامل مسکن تولید مشترک کارگران بندرلنگه، کارخانه تولید رنگ ماندگار پوشش شرق، شن و ماسه نوید رودان، تعاونی کارآفرینان بستک و مبشر نور دریا در بندرعباس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: دو طرح تعاونی شامل کارخانه تولید رنگ ماندگار پوشش شرق و شن و ماسه نوید رودان با سرمایه‌گذاری ۱۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به نمایندگی از پنج طرح تعاونی استان هرمزگان در شهرستان رودان به بهره‌برداری رسیده است.

راستی افزود: این تعداد طرح تعاونی با سرمایه گذاری افزون بر ۸۵ میلیارد ریال راه‌اندازی و برای ۳۲۷ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7392

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.