بندرعباس- استاندار هرمزگان با تاکید بر خدمات رسانی هر چه بهتر به مسافران نوروزی گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون هر شب تعداد ۴۸۰ هزار نفر در بوستان های استان اسکان یافته اند. به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم عزیزیˈ روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: با برنامه ریزی های ...

بندرعباس- استاندار هرمزگان با تاکید بر خدمات رسانی هر چه بهتر به مسافران نوروزی گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون هر شب تعداد ۴۸۰ هزار نفر در بوستان های استان اسکان یافته اند.

به گزارش پیارم به نقل از خبرنگار ایرنا، ˈابراهیم عزیزیˈ روز دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده ستاد تسهیلات سفر هرمزگان تاکنون تلاش بسیاری در ارایه بهترین خدمات به مسافران نوروزی داشته است.

وی افزود: در طول تعطیلات نوروز خدماتی نظیر ارایه اینترنت در بوستان ها، راه اندازی سامانه اطلاع رسانی ستاد تسهیلات سفر، رادیو مسافر، ارائه خدمات نانوایی سیار، اورژانس ، برپایی نمایشگاه های فرهنگی و خدمات متعدد دیگر انجام شده است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: خدمات رسانی به مسافران تا آخرین روزهای تعطیلات نوروزی با همکاری و انسجام دستگاه ها و اعضای ستاد تسهیلات سفر استان ادامه دارد.

عزیزی خاطرنشان کرد: خدمات ستاد تسهلات نوروزی در استان هرمزگان ۲۴ ساعته بوده و مسافران نوروزی در طول شبانه‌روز از خدمات این ستاد بهره‌مند می شوند.ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=3430

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.