فرماندار بستک گفت: از طرح‌های معرفی شده کارگروه توسعه مهر کشاورزی به بانک تعداد ۴۲ طرح با اعتبار تسهیلاتی به مبلغ ۷۳ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در شهرستان بستک مصوب شده است.   به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمد مشتاق‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه توسعه مهر کشاورزی با تأکید بر اینکه ...

فرماندار بستک گفت: از طرح‌های معرفی شده کارگروه توسعه مهر کشاورزی به بانک تعداد ۴۲ طرح با اعتبار تسهیلاتی به مبلغ ۷۳ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در شهرستان بستک مصوب شده است.

خبرگزاری فارس: تصویب 42 طرح در کارگروه توسعه مهر کشاورزی بستک

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمد مشتاق‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه توسعه مهر کشاورزی با تأکید بر اینکه کشاورزی به عنوان شغل مردم در این منطقه باید مورد حمایت جدی واقع گردد.

وی هدف اصلی از برگزاری این کارگروه را کمک به تقویت و تحکیم بنیان کشاورزی با هدف اشتغالزایی و بالابردن سطح معیشت زندگی مردم عنوان کرد.

رئیس کارگروه توسعه مهر کشاورزی شهرستان بستک افزود: یکی از اقدامات ارزشمند دولت دهم تشکیل کارگروه توسعه بخش کشاورزی بود که علاوه بر ایجاد اشتغال، زمینه رشد و توسعه این بخش را فراهم کرد.

مشتاق‌زاده گفت: خوشبختانه در این شهرستان، تسهیلات مناسبی مصوب و گام‌های موثری برداشته شده است.

فرماندار شهرستان بستک واگذاری زمین به میزان ۱۰٫۵ هکتار برای کاشت سبزی صیفی به ۱۱ نفر، واگذاری زمین به میزان ۶۸ هکتار برای احداث باغ نخیلات و کنار به ۶۲ نفر، واگذاری زمین به میزان ۱۵٫۲ هکتار برای احداث واحد مرغ گوشتی به ۳۲ نفر و واگذاری زمین به میزان ۷۰ هکتار برای پرواربندی بره به ۹ نفر را بخشی از کارهای انجام شده در این کارگروه عنوان کرد.

وی افزود: واگذاری زمین به میزان ۱۰ هکتار برای کشت داربستی به ۱۱ نفر، واگذاری زمین به میزان ۱۵ هکتار برای کشت گلخانه‌ای به ۳۶ نفر، واگذاری زمین به میزان ۱۰٫۱۷ هکتار برای احداث کارخانه جوجه یک روزه به سه نفر و واگذاری زمین به میزان نیم هکتار برای احداث کارخانه دام و طیور به یک نفر از ماحصل ۲۷ جلسه با ۸۱ ساعت کار کارشناسی در شهرستان بستک است.

مشتاق‌زاده ادامه داد: از طرح‌های معرفی شده به بانک‌های شهرستان، تعداد ۴۲ طرح با اعتبار تسهیلات به مبلغ ۷۳ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال مصوب شده است.

رئیس کارگروه توسعه مهر کشاورزی شهرستان بستک میزان اشتغالزایی طرح‌ها را ۳۰۲ نفر اعلام کرد و افزود: با بهره‌برداری این طرح‌ها میزان ۵۰ هزار و ۳۲ تن به میزان گوشت سفید، ۱۸۴ تن به گوشت قرمز، ۱۵۰ تن به شیر، ۵۴۳ تن به محصولات باغی و ۵ هزار و ۲۸۴ تن به محصولات سبزی صیفی اضافه خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5406

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.