مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان جیرفت گفت: در کانون‌های موقت تابستانی این شهرستان در تابستان سال جاری بیش از ۴۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر زیر پوشش کمیته امداد آموزش دیدند.   به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، اسماعیل امیری عصر امروز در آیین اختتامیه کانون موقت تابستانی کمیته امداد این شهرستان با ...

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان جیرفت گفت: در کانون‌های موقت تابستانی این شهرستان در تابستان سال جاری بیش از ۴۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر زیر پوشش کمیته امداد آموزش دیدند.

خبرگزاری فارس: آموزش 400 دانش‌آموز در کانون‌های موقت تابستانی جیرفت

 

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، اسماعیل امیری عصر امروز در آیین اختتامیه کانون موقت تابستانی کمیته امداد این شهرستان با بیان اینکه کمیته امداد خدمات زیادی به مددجویان ارائه می‌دهد، اظهار داشت: در بحث فرهنگی این نهاد در شهرستان جیرفت در قالب پنج برنامه در بیش از ۳۷ سرفصل کاری خدمات ارائه می‌دهد.

وی افزود: از جمله این خدمات برای دانش‌آموزان خانواده‌های تحت حمایت است که خدماتی مانند کمک هزینه ایاب و ذهاب، کمک هزینه تهیه کتب درسی و … دریافت می‌کنند، از دیگر برنامه‌های فرهنگی آموزش خانواده‌های تحت حمایت و فرزندان آنها در زمینه شیوه زندگی است و در این راستا زمینه خودکفایی آنها نیز فراهم می‌شود.

امیری با اشاره به برگزاری اردوهای مختلف برای دانش‌آموزان موفق، تصریح کرد: مجتمع خوابگاه کمیته امداد جیرفت حدود ۹۰ دانش‌آموز را در سال جاری پذیرا است که تمام هزینه‌های آن توسط این نهاد تهیه می‌شود.

وی با بیان اینکه به دانشجویان تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی داده می‌شود، خاطرنشان کرد: در بحث خودکفایی از خانواده‌ها دعوت کردیم از وام‌هایی که در این زمینه پرداخت می‌شود برای استفاده از توانمندی‌های خود بهره‌مند شوند و فقط به مبلغ ناچیز مستمری قانع نباشند و خانواده خود را ارتقا دهند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی جیرفت ابراز داشت: در کانون موقت تابستانی جیرفت در تابستان سال جاری ۱۵۰ دانش‌آموز دختر آموزش دیدند و در کلاس‌های آموزشی مانند احکام، ورزشی، خیاطی، قالیبافی، کامپیوتر و … شرکت کردند.

امیری بیان داشت: کمیته امداد شهر اسماعیلی نیز برای بیش از ۲۵۰ دانش‌آموز در قالب کانون موقت تابستانی کلاس‌های آموزشی برگزار کرد.

به گزارش فارس؛ در حاشیه این آیین نمایشگاهی از صنایع دستی تولید شده توسط دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این کلاس‌های آموزشی برگزار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7383

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.