مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در هفته جهاد کشاورزی از ۳۳ نفر از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی تقدیر می‌شود.   به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، عبدالحمید احمدی صبح امروز طی نشستی در این رابطه با بیان اینکه در هفته جهاد کشاورزی از ۳۳ نفر از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی ...

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: در هفته جهاد کشاورزی از ۳۳ نفر از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی تقدیر می‌شود.

خبرگزاری فارس: 33 تولیدکننده برتر بخش کشاورزی هرمزگان تجلیل می‌شوند

 

به گزارش  پیارم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، عبدالحمید احمدی صبح امروز طی نشستی در این رابطه با بیان اینکه در هفته جهاد کشاورزی از ۳۳ نفر از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی تقدیر می‌شود، اظهار داشت: در راستای معرفی نمونه‌های بخش کشاورزی هرمزگان در سال ۹۲ پس از بررسی کمیته فنی انتخاب نمونه‌ها بر اساس شاخص‌های اقتصادی و فنی و اجتماعی، تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی در حوزه‌های مختلف انتخاب شده و در هفته جهاد کشاورزی طی مراسمی از ایشان تجلیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتخاب نمونه‌های کشاورزی و تولید یکی از راهبردهای اساسی در ترویج روش‌های فنی و نوین در این بخش است، افزود: این فرایند سبب تشویق و حمایت از تولیدکنندگان بوده و با معرفی الگوهای موفق زمینه‌های مناسب برای انگیزه در سایر فعالین و تولیدکنندگان نیز فراهم می‌شود.

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان خاطرنشان کرد: نمونه‌های بخش کشاورزی در واقع  نقش گروه‌های مرجع را ایفا می‌نمایند که سایر تولیدکنندگان با رجوع به روش‌های مورد استفاده آنان قادر خواهند بود سطح کیفی و کمی تولیدات خود را ارتقاء دهند و این عامل سرآغاز تحول در بخش کشاورزی و جایگزینی روش‌های نوین به جای روشهای قدیمی و غیر کاربردی است.

احمدی یادآور شد: اصل مسلم در این چرخه استفاده بهینه و مناسب از نهاده‌های کشاورزی از قبیل سم، کود، بذر و بکارگیری تکنولوژی مناسب و جدید، تکمیل چرخه تولید، توجه به بازار و رعایت الگوی کشت خواهد بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4534

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.