هر اونس طلا با کاهش ۱۴٫۹۹ دلاری به پایین‌ترین میزان در ۳ هفته گذشته برابر با ۱۲۷۶٫۲۴ دلار رسید.   به گزارش گروه اقتصاد  پیارم به نقل از رویترز، پس از اینکه اطلاعات اقتصادی نشان داد سرعت ترمیم اقتصادی آمریکا سریع‌تر از انتظار بوده است و احتمال کاهش سیاست محرک اقتصادی توسط بانک مرکزی آمریکا را ...

هر اونس طلا با کاهش ۱۴٫۹۹ دلاری به پایین‌ترین میزان در ۳ هفته گذشته برابر با ۱۲۷۶٫۲۴ دلار رسید.

خبرگزاری فارس: قیمت طلا به پایین‌ترین میزان در 3 هفته گذشته رسید/ سقوط 15 دلاری در یک روز

 

به گزارش گروه اقتصاد  پیارم به نقل از رویترز، پس از اینکه اطلاعات اقتصادی نشان داد سرعت ترمیم اقتصادی آمریکا سریع‌تر از انتظار بوده است و احتمال کاهش سیاست محرک اقتصادی توسط بانک مرکزی آمریکا را در ماه آینده افزایش داد، قیمت جهانی طلا کاهش یافت.

قیمت طلا در مبادلات امروز به پایین‌ترین میزان در ۳ هفته گذشته سقوط کرد و با کاهش ۱۴٫۹۹ دلاری نسبت به روز گذشته به ۱۲۷۶٫۲۴ دلار در هر اونس رسید. این فلز گران‌بها روز گذشته با حدود ۱۲ دلار کاهش به ۱۲۹۱٫۲۳ دلار رسیده بود.

هر اونس طلا اوایل امروز با کاهش ۹ دلاری به ۱۲۷۴ دلار در هر اونس رسید که پایین‌ترین میزان از اواسط جولای تاکنون بوده است.

قیمت طلا امسال حدود یک چهارم ارزش خود را پس از ۱۲ سال افزایش متوالی به علت پیش‌بینی‌ها در مورد کاهش سیاست محرک اقتصادی فدرال رزرو از دست داد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=6306

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.