نیروهای امنیتی سوریه پس ازاقدامات خراب‎کارانه تروریست‎ها، کنترل کامل شهر دمشق پایتخت این کشور را در اختیار دارند. // به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز به نقل از پرس تی‌وی، مقامات سوری با رد ادعاهای مطرح شده از جانب برخی از رسانه‎ها در رابطه با این‎که تروریست‎ها کنترل بخش‎هایی از پایتخت سوریه را به ...
نیروهای امنیتی سوریه پس ازاقدامات خراب‎کارانه تروریست‎ها، کنترل کامل شهر دمشق پایتخت این کشور را در اختیار دارند.

//

به گزارش پیارم به نقل از جام نیوز به نقل از پرس تی‌وی، مقامات سوری با رد ادعاهای مطرح شده از جانب برخی از رسانه‎ها در رابطه با این‎که تروریست‎ها کنترل بخش‎هایی از پایتخت سوریه را به دست گرفتند، تاکید کردند که پایتخت سوریه کاملا در کنترل دولت این کشور قرار دارد.

 

از سوی دیگر، نیروهای سوری در چندین منطقه دیگر در این کشور با تروریست‎های مسلح درگیر شدند که از آن جمله‎ می‎توان به شهرهای ادلب و حلب در شمال غرب سوریه اشاره کرد. بر اساس گزارش‎های موجود نیروهای سوری تلفات سنگینی را به تروریست‏ها وارد کرده‎اند.

 

۲۷۰ تروریست در سوریه خود را تسلیم کردند
شبکه العالم نیز از دستگیری ۲۷۰ تروریست مسلح  در شهر دمشق توسط نیروهای نظامی سوریه خبر داد.

خبرنگار شبکه خبری العالم در دمشق گفت: نیروهای امنیتی سوریه با شدت با گروه های مسلحی که به دمشق نفوذ کرده بودند ، مقابله کردند و ده ها نفر از آنان را کشتند و شماری دیگر را وادار به تسلیم شدن کردند.

 

وی افزود: بیش از ۲۷۰ نفر از عناصر مسلح بعد از محاصره شدن از سوی نیروهای امنیتی سوریه، خود را در منطقه المیدان دمشق تسلیم کردند.

 

سوریه از اواسط مارس سال ۲۰۱۱ صحنه ناآرامی‌های خونین است و بسیاری از جمله نظامیان و نیروهای امنیتی در جریان این ناآرامی ها کشته شده‌اند.

غرب و مخالفان سوریه دولت دمشق را مسئول کشتار معترضان می‌دانند اما دمشق “قانون‌شکنان، خرابکاران و گروه‌های تروریستی مسلح” را مقصر می‌داند و بر این باور است که تمامی این ناآرامی ها از خارج رهبری می‌شوند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1111

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.