سخنان امروز هاشمی/ ایران، مصر و عربستان/ اعتراض مخالفان به ازدواج همجنس گرایان در فرانسه/ مانور مشترک روسیه و سوریه کلمه هاشمی:شخصیت‌های بانفوذ و مورد قبول، همیشگی نیست، لذا این احزاب و تشکل‌ها هستند که ماندگارند و باید بار اداره کشور را با انسجام، برنامه و کارآمدی بر دوش بگیرند. کلمه هاشمی:اداره سیاسی کشور با ...

سخنان امروز هاشمی/ ایران، مصر و عربستان/ اعتراض مخالفان به ازدواج همجنس گرایان در فرانسه/ مانور مشترک روسیه و سوریه

کلمه

هاشمی:شخصیت‌های بانفوذ و مورد قبول، همیشگی نیست، لذا این احزاب و تشکل‌ها هستند که ماندگارند و باید بار اداره کشور را با انسجام، برنامه و کارآمدی بر دوش بگیرند.

کلمه

هاشمی:اداره سیاسی کشور با دیدگاه سفید و سیاه و حق و باطل غیرممکن است.

العالم
پادشاه عربستان سعودی امیر منطقه الشرقیه را از سمت خود برکنار کرد.

کلمه
باهنر: آقای هاشمی با تکرار ” انتخابات آزاد” آب به آسیاب دشمن نریزد.

العربیه
ملک عبدالله، شاهزاده سعود بن نایف را به عنوان امیر منطقه شرقی و شاهزاده فیصل بن سلمان را به عنوان امیر مدینه تعیین کرد.

نشنال اینترست
ایران هر نوع بسته‌ پیشنهادی ۱+۵ که فاقد لغو تحریم‌ها باشد را نخواهد پذیرفت.

صدای آمریکا
“مئیر جاودانفر” کارشناس صدای آمریکا: اکثریت مطلق شهروندان اسرائیل مخالف حمله یکجانبه اسرائیل به ایران هستند.

سی ان ان ترک
درگیری مسلحانه بین پلیس و گروهک پ.ک.ک در منطقه “نصیبین” استان “ماردین” امنیت این شهر را به هم ریخت.  شهر نصیبین، شهری قدیمی در جنوب ترکیه است.

بی بی سی
بی بی سی: اصلاح طلبان ایران از برگزاری گردهمایی انتخاباتی شان در این هفته منصرف شدند.

صدای آمریکا
نتانیاهو: هر کس که نتواند درک کند که یک ایران هسته ای جدی ترین خطر برای امنیت ماست نمی تواند اسرائیل را رهبری کند.

بی بی سی
نبیل عبدالفتاح مدیر مرکز مطالعات الاهرام: دولت مصر می خواهد با استفاده از روابطش با ایران از عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس امتیاز بگیرد تا آنها را به سرمایه گذاری در مصر وادار کند.

صدای آمریکا
طبق نظر سنجی روزنامه تایمز مسئله ایران هسته ای فقط برای ۱۲ درصد اسرائیلی ها مسئله اول است و نگرانی از اوضاع اقتصادی اسرائیل در درجه اول اهمیت، برای اکثریت شهروندان اسرائیل قرار دارد.

بی بی سی
خالد شریف عضو حزب جماعت اسلامی مصر: ایران قصد دارد با گسترش روابط خود با مصر فرهنگ ایرانی و فارسی خود را به ملت عرب مصر تحمیل کند.

صدای آمریکا
فرانسویان در اعتراض به آزادی ازدواج همجنسگرایان در پاریس راهپیمایی کردند.

بی بی سی
شروط وزارت اطلاعات برای برگزاری همایش اصلاح طلبان:اعلام برائت از موسوی و کروبی، توبه از اتفاقات سال ۸۸،عدم همکاری با دو حزب منحله مجاهدین انقلاب و مشارکت و قبول روند نظارتی انتخابات.

جروزالم پست
سپاه پاسداران ایران در نظر دارد یک تمرین نظامی جدید برای چگونگی بستن تنگه هرمز را به اجرا درآورد تا نگرانی ها را در خصوص این آب راه حیاتی که محل عبور ۴۰ درصد انرژی جهان می باشد را افزایش دهد.

گاردین
صدها هزار ایرانی به دلیل کمبود برخی از داروهای حیاتی سرطان و بیماری های خونی به خاطر تحریم های غرب در معرض مرگ قرار گرفته اند.

گاردین
بیش از ۸۰۰۰ هزار بیمار مبتلا به هموفیلی و تالاسمی به دلیل نبود داروهای اساسی برای جلوگیری از انعقاد خون در خطر مرگ قرار گرفته اند.

بی بی سی
شیعیان عراق در حمایت از نوری مالکی،دست به راهیپمایی زدند.

الدیار
در مانور بزرگ روسیه و سوریه که یک ماه طول می کشید ۱۱۲ ناو و زیردریایی شرکت می کنند که به همراه خود ۱۵۰ تانک تی ۹۲ و مهمات دیگری برای نظام سوریه می آورند و به آنها تحویل خواهند داد.

الدیار
در مانور بزرگ روسیه و سوریه که یک ماه طول می کشد برای اولین بار روسیه از زیر دریایی هایی با موشکهای دارای کلاهک هسته ای در مدیترانه استفاده می کند.

صدای آمریکا
“استیو ردیش”سردبیر کل صدای آمریکا: درست است که ما از دولت آمریکا بودجه می گیریم ولی دولت در خبر رسانی ما نفوذی ندارد و اگر کسی به ما اعتماد ندارد می تواند از دیدن “صدای آمریکا” صرفنظر کند.

صدای آمریکا
اولمرت نخست وزیر اسبق اسرائیل: نتانیاهو ۱۱ میلیارد “شکل” معادل ۳ میلیارد دلار را برای طرح های امنیتی متوهمی که هیچگاه انجام نشده و نخواهد شد، تلف کرده است.

جام نیوز
در پی سخنرانی مقام  معظم رهبری در مورد القاء شبهه انتخابات آزاد  صدای امریکا  هر شب در برنامه های خبری خود درگزارش های انتخابات ایران را انتخاباتی فرمایشی  به مخاطبان خود  معرفی می کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2798

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.