بزرگترین مانور آمریکا و همپیمانانش در خلیج فارس/ هیلاری کلینتون: فیلم توهین به پیامبر مسلمانان بسیار مشمئز کننده است/ تدابیر شدید امنیتی در اطراف سفارت خانه های آمریکا و اسرائیل در اردن رادیو فردا * مقامات لیبی: پس از حمله معترضان به ساختمان کنسولگری، سفیر آمریکا، راهی مکانی امن‌تر بود و در راه هدف راکت ...

بزرگترین مانور آمریکا و همپیمانانش در خلیج فارس/ هیلاری کلینتون: فیلم توهین به پیامبر مسلمانان بسیار مشمئز کننده است/ تدابیر شدید امنیتی در اطراف سفارت خانه های آمریکا و اسرائیل در اردن

رادیو فردا

* مقامات لیبی: پس از حمله معترضان به ساختمان کنسولگری، سفیر آمریکا، راهی مکانی امن‌تر بود و در راه هدف راکت شبه‌نظامیان معترض قرار گرفته و وی و سه تن دیگر از کارکنان کنسولگری جان خود را از دست دادند.

 

العربیه

* وزارت امور خارجه آمریکا بر سایت خود فیلمی از سفیر آمریکا در لیبی منتشر می کند که این فیلم نشان می دهد که این شخص فردی مسالمت آمیز و دور از خشونت بوده و از انقلابیون لیبی حمایت می کرده.

 

ایران گلوبال

*  ۳۳ سال است که اپوزیسیون با ارائه طرح های مختلف سعی در آزادی ایران دارد ولی تا کنون جز در چند مورد حرکت قابل توجهی صورت نگرفته است و بسیاری از مبارزان نسبت به کار های خود دلسرد شده اند و طرح و ایده جدیدی از دل اپوزیسیون بیرون نمی آید.
* عده ای به نام مبارز، ولی با سوء استفاده از احساسات پاک ایرانیان نسبت به نماد های مبارزات از جمله پرچم شیر و خورشید، تصویر ایران و شاه فقید و… دست به تجارت و کاسبی زدند و پول های کلانی به جیب زده اند.

 

دیدار

* مدیر شبکه خطاب به یک زن مریض کویتی گفت: «اگر در کویت دکترها نتوانستند معالجه ات کنند برای درمان به ایران برو. من یقین دارم که دکترهای زنان در ایران می توانند معالجه ات کنند.»

 

فاکس نیوز

* آمریکا با همپیمانانش بزرگترین مانور دریایی در خلیج فارس را به اجرا خواهند گذاشت و ایران اعلام کرده که این مانور را به دقت زیر نظر دارد.
* اخضر ابراهیمی وارد سوریه شد.

 

شبکه المیادین

* کارگردان فیلم اهانت کننده به پیامبر اسلام روی صفحه فیسبوک خود اذعان کرده این فیلم را به خاطر دفاع از اسراییل ساختم.

 

بی بی سی

* هیلاری کلینتون: دولت آمریکا هیچ ارتباطی با نشر فیلم موهن به پیامبر اسلام ندارد.

* هیلاری کلینتون: هرگونه حمله به سفارت خانه ها مغایر قوانین بین المللی و صلح جهانی است.

 

سی ان ان

* هیلاری کلینتون: فیلم اهانت آمیز به پیامبر مسلمانان بسیار مشمئز کننده و سزاوار سرزنش می باشد و این فیلم دارای محتوایی زننده است که ما آن را نمی پذیریم.

 

یونایتدپرس

* اردن از بیم حمله به سفارتخانه های آمریکا واسرائیل در امان تدابیر شدید امنیتی در اطراف این دو سفارت به اجرا گذاشته است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1713

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.