مدیرکل ثبت احوال هرمزگان با بیان اینکه سن غالب ازدواج آقایان مربوط به گروه ۲۰ تا ۳۴ است، گفت: سن غالب ازدواج زنان نیز در استان در بین سنین ۱۵ تا ۲۹ سال قرار دارد. مهدی عسکری‌زاده ظهر امروز طی نشستی با بیان اینکه طی سال ۹۲، تعداد ۱۵ هزار و ۲۳۷ واقعه ازدواج در استان ...

مدیرکل ثبت احوال هرمزگان با بیان اینکه سن غالب ازدواج آقایان مربوط به گروه ۲۰ تا ۳۴ است، گفت: سن غالب ازدواج زنان نیز در استان در بین سنین ۱۵ تا ۲۹ سال قرار دارد.

خبرگزاری فارس: سن غالب ازدواج آقایان در هرمزگان مربوط به گروه 20 تا 34 است


مهدی عسکری‌زاده ظهر امروز طی نشستی با بیان اینکه طی سال ۹۲، تعداد ۱۵ هزار و ۲۳۷ واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده است، اظهار داشت: در این راستا ۲٫۳ درصد از کل موارد، به ازدواج مجدد آقایان مربوط است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: بر اساس آمارهای ثبت ازدواج در پایگاه اطلاعات جمعیت سازمان ثبت احوال کشور، ۹۷٫۶ درصد از ازدواج آقایان و ۹۸٫۸ درصد از ازدواج خانم‌ها مربوط به ازدواج اول است.

مدیرکل اداره ثبت احوال هرمزگان یادآور شد: این در حالی است گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ سال بیشترین رقم ثبت ازدواج مجدد را در بین گروه‌های سنی آقایان به خود اختصاص داده است.

عسکری‌زاده با بیان اینکه سن غالب ازدواج آقایان مربوط به گروه ۲۰ تا ۳۴ است، اضافه کرد: سن غالب ازدواج زنان نیز در استان در بین سنین ۱۵ تا ۲۹ سال قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه برای بهبود وضعیت شرایط ازدواج در جامعه باید برنامه‌های اصولی و راهبردی را مدنظر داشت و آنها را به حالت اجرایی درآورد، گفت: در واقع ازدواج موفق زمینه‌ساز ایجاد یک خانواده سالم است، که نتیجه آن می‌تواند در فرآیندی اجتماعی سبب توسعه کشور و اقتدار آن در زمینه‌های مختلف شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13463

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.