سران وهابیت در جدید ترین فتنه انگیزیشان به تروریست های وهابی که از کشورهای منطقه به سوریه گسیل شده اند وعده دادند، هر یک از گروهک های وهابی، منطقه زینبیه را به تصرف کامل خود در آورند مبلغ ۲ میلیون دلار پاداش دریافت می کند. پیارم به نقل از جام دینی؛به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز» ...

سران وهابیت در جدید ترین فتنه انگیزیشان به تروریست های وهابی که از کشورهای منطقه به سوریه گسیل شده اند وعده دادند، هر یک از گروهک های وهابی، منطقه زینبیه را به تصرف کامل خود در آورند مبلغ ۲ میلیون دلار پاداش دریافت می کند.

پیارم به نقل از جام دینی؛به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز» در سوریه، شیوخ وهابی که از عربستان سعودی و قطر رهبری آشوب های قومی – مذهبی در سوریه را هدایت می کنند و تا کنون عامل ریخته شدن خون بسیاری از شیعیان و علوی های سوری می باشند در جدید ترین فتنه انگیزیشان به تروریست های وهابی که از کشورهای منطقه به سوریه گسیل شده اند وعده داده اند برای هر یک از گروهک های مسلح وهابی منطقه زینبیه واقع در سوریه را به تصرف کامل خود در آورند مبلغ ۲ میلیون دلار پاداش در نظر گرفته شده است .

سناریوی قیام علیه حکومت سوریه ابتدا با عنوان اعتراض به نبود آزادی و عدالت رقم خورد اما به سرعت مردم سوریه و جهان متوجه شدند که نه تنها تروریست ها به دنبال آزادی برای مردم سوریه نیستند، بلکه تفکرات طالبانی را پس از رسیدن به قدرت در برنامه خود ترسیم نموده اند .

شایان ذکر است هم اکنون هزاران نفر از مردم سوریه اعم از شیعیان و اهل سنت با پشتیبانی ارتش سوریه امنیت منطقه زینبیه را عهده دار هستند  .

هدف تروریست های تکفیری تخریب مظاهر اسلامی به خصوص حرم مطهر دختر حیدر کرار حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) می باشد.

گفتنی است که تا کنون چندین مسجد و حسینیه شیعیان در مناطق مختلف سوریه توسط وهابیون تکفیری به آتش کشیده و سپس تخریب شده اند .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2589

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.