با توجه به افت شدید قیمت طلا در بازارهای جهانی و دلار در بازار تهران سکه نیز به تأثیر این عوامل با کاهش قابل توجهی به زیر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان سقوط کرد.   به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، از ابتدای هفته جاری،قیمت طلا در بازارهای جهانی به شدت افت کرده و به ...

با توجه به افت شدید قیمت طلا در بازارهای جهانی و دلار در بازار تهران سکه نیز به تأثیر این عوامل با کاهش قابل توجهی به زیر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان سقوط کرد.

خبرگزاری فارس: افت شدید قیمت جهانی طلا/ سکه امامی در بازار یک میلیون و 178 هزار تومان

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، از ابتدای هفته جاری،قیمت طلا در بازارهای جهانی به شدت افت کرده و به زیر ۱۴۰۰ دلار رسیده است.

بر اساس این گزارش، طبق آخرین آمار سایت کیتکو، هر اونس طلا در بازارهای جهانی با کاهش قابل توجهی از ۱۳۴۸ به ۱۳۲۲ دلار رسیده است.

بر این اساس سکه تصویر امام (طرح جدید) نیز امروز در بازار تهران با افت قابل توجهی به زیر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان سقوط و به رقم یک میلیون و ۱۷۸ هزار تومان رسیده است.

این گزارش می‌افزاید: تحلیل‌گران بازار معتقدند روند کاهشی قیمت طلا در بازارهای جهانی تداوم خواهد داشت و همین امر بر قیمت‌ها در بازار تأثیرگذار خواهد شد، بنابراین هیچ امیدی به آینده بازار طلا نیست و روند قیمتی همچنان نزولی خواهد بود.

نرخ دلار آمریکا نیر امروز در بازار غیر رسمی از ۳۴۶۰ تومان به ۳۳۲۰ تومان رسیده است.

دلار امروز در مرکز مبادلات ارزی نیز ۲۴۷۷ تومان معامله می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5066

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.