رییس اداره امتحانات و گواهینامه‌های دریانوردی استان هرمزگان از افزایش ۱۵ درصدی صدور مدارک دریانوردی در مقایسه با سه ماهه نخست سال گذشته خبر داد.   شهداد سید اسماعیلی صبح امروز در این رابطه اظهار داشت:  از سال ۷۹ تا کنون چهار هزار و ۳۴۶ دوره آموزشی در ۱۰ مرکز آموزش دریانوردی و هفت شعبه تحت نظارت این ...

رییس اداره امتحانات و گواهینامه‌های دریانوردی استان هرمزگان از افزایش ۱۵ درصدی صدور مدارک دریانوردی در مقایسه با سه ماهه نخست سال گذشته خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش 15 درصدی صدور مدارک دریانوردی در استان هرمزگان

 

شهداد سید اسماعیلی صبح امروز در این رابطه اظهار داشت:  از سال ۷۹ تا کنون چهار هزار و ۳۴۶ دوره آموزشی در ۱۰ مرکز آموزش دریانوردی و هفت شعبه تحت نظارت این اداره در سطح شهرستان‌های استان‌های هرمزگان برگزار که دریانوردان توانسته‌اند بنا به روش‌های جدید آموزشی مطابق با کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزشی، صدور گواهینامه و نگهبانی دریانوردان STCW و اصلاحیه‌های آن از دانش و توانمندی در رشته‌های دریانوردی برخوردار شوند.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت نیز بیش از ۵۳ هزار مدارک دریانوردی در اداره امتحانات و گواهینامه‌های دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان صادر شده، که از این تعداد نزدیک به ۳۰ هزار فقره شناسنامه دریانوردی و بیش از ۲۳ هزار گواهینامه شایستگی در زمینه‌های عرشه و موتور به متقاضیان اهدا شده است.

سید اسماعیلی در ادامه افزود: به منظور ارائه تسهیلات و خدمات به دریانوردان ۱۰ باجه پستی در شهرستان‌های استان آماده خدمات دهی هستند که دریانوردان می‌توانند مدارک دریانوردی خود را از طریق این باجه‌ها به اداره امتحانات و گواهینامه‌های دریانوردی ارسال و دریافت نمایند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4615

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.