علی لاریجانی رئیس مجلس و جمعی از مسئولان از فاز ۱۲ پارس جنوبی بازدید کردند. لحظاتی قبل علی لاریجانی به همراه وزیر نفت و استاندار بوشهر و تعدادی از مجریان فاز ۱۲ از این فاز بازدید و در جریان آخرین وضعیت بزرگترین فاز پارس جنوبی قرار گرفتند. بر اساس این گزارش در این بازدید آخرین ...

علی لاریجانی رئیس مجلس و جمعی از مسئولان از فاز ۱۲ پارس جنوبی بازدید کردند.

خبرگزاری فارس: بازدید هوایی رئیس مجلس و وزیر نفت از بزرگترین فاز پارس جنوبی

لحظاتی قبل علی لاریجانی به همراه وزیر نفت و استاندار بوشهر و تعدادی از مجریان فاز ۱۲ از این فاز بازدید و در جریان آخرین وضعیت بزرگترین فاز پارس جنوبی قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش در این بازدید آخرین مشکلات موجود در تکمیل فاز ۱۲ پارس جنوبی مطرح و رئیس مجلس بر لزوم رفع مشکلات موجود تاکید کرد.

وزیر نفت در این بازدید اظهار داشت: وزارت نفت بر تکمیل فازهای در دست اجرا تاکید دارد و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

بیژن نامدار زنگنه افزود: به طور مکرر از فازهای موجود بازدید کرده‌ایم و برای رفع مشکلات موجود از همه توان و ظرفیت موجود بهره می‌بریم.

بازدید از فازهای ۱۲، ۱۵تا ۱۸ میدان گازی پارس جنوبی و برگزاری نشست مشترک با مدیران و مسئولان صنعت نفت در پارس جنوبی در محل فاز ۱۷ و ۱۸ از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در جریان سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به عسلویه است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=13232

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.