دیدار ۱٫۵ ساعته اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور برگزار و موضوعات مختلفی در زمینه انتخاب استاندار آینده، انتخاب روسای مناطق آزاد و افزایش نقش فرزندان هرمزگان در مناصب ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس ...

دیدار ۱٫۵ ساعته اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور برگزار و موضوعات مختلفی در زمینه انتخاب استاندار آینده، انتخاب روسای مناطق آزاد و افزایش نقش فرزندان هرمزگان در مناصب ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

43067 orig 300x151 دیدار مجمع نمایندگان هرمزگان با جهانگیری/ گفتگو درباره انتخاب استاندار و روسای مناطق‌آزاد/ تبادل‌نظر درباره توسعه بنادر و شهرها

به گزارش پیارم به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز اعضای مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با معاون اول رئیس جمهوری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که ۴ نماینده از ۵ نماینده استان آشوری، جباری، آرامی و هاشمی نخل ابراهیمی حضور داشتند مسائل و موضوعات مختلف منطقه ای بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه اظهارات احمد جباری رئیس مجمع نمایندگان و نماینده مردم غرب هرمزگان از دیدار نمایندگان با معاون اول رئیس را می خوانید:

احمد جباری رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ۱٫۵ ساعته اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان با مهندس جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری خبر داد و گفت: نگاه مثبت دولت آینده به تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و توسعه ای هرمزگان عمیق و پیام آور رشد شاخص ها در زمینه های مختلف است.

وی گفت: در این دیدار هر کدام از نمایندگان از جمله بنده، آقای هاشمی نخل ابراهیمی، آشوری و آرامی به بیان مسائل و مشکلات و موانع توسعه استان در زمینه های مختلف از جمله توسعه سواحل و بنادر، تاثیر گرانی ها و تورم بر اقتصاد مردم هرمزگان، ضرورت توجه به سرمایه های انسانی استان در مدیریت کلان ملی و افزایش سهم هر یک از شهرستان ها در اعتبارات ملی و ضرورت خلق توازن منطقه ای نکاتی را مطرح و معاون اول رئیس جمهور نیز با جمع بندی از مباحث وعده های خوبی در زمینه حل این مشکلات داد.

جباری خاطر نشان کرد: در زمینه مدیریت عالی استان در دولت جدید نیز موضوعاتی مطرح و بر ضرورت بهره گیری از توان نیروهای استان در مناصب مختلف تاکید شد.

نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ عزم دولت برای برچیدن فقر و محرومیت از استان های جنوبی کشورمان از جمله هرمزگان جدی است و نمایندگان نیز آمادگی خود را برای کمک به دولت در زمینه های مختلف اعلام کردند.

وی بیان کرد:‌ معاون اول رئیس جمهور هم در این دیدار بر ضرورت تعامل میان مدیران دولت جدید با نمایندگان هرمزگان تاکید و گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار در هر منطقه و رفع مشکلات و موانع از پیش روی مردم حمایت نمایندگان ملت از مسئولین دولت تدبیر و امید اهمیت فراوانی دارد.

جباری نماینده مردم غرب هرمزگان بیان دغدغه های مردم مناطق مختلف استان و بروز برخی از نگرانی ها در میان آنان در پی طرح مباحثی نظیر انتزاع بخش هایی از استان را نیز از دیگر مباحث مطرح در دیدار با مهندس جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: دولت مصمم به رفع نگرانی های مردم است و در این زمینه معاون اول رئیس جمهور قول داد تا تصمیمات دولت متناسب با نیازهای استان و رفع کننده نگرانی های عمومی باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=7254

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.