رسانه‌های ترکیه در جوسازی جدید خود علیه رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران سناریوسازی جدیدی را راه انداخته‌اند. سایت‌های خبری ترکیه در اقدامی هماهنگ، خبری را منتشر کردند که در آن مدعی شدند رئیس جمهور جدید ایران در دوران جنگ با عراق با یک مقام امنیتی از اسرائیل دیدار داشته است.در این خبرها که برخی از آنها  ...
رسانه‌های ترکیه در جوسازی جدید خود علیه رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران سناریوسازی جدیدی را راه انداخته‌اند.

سایت‌های خبری ترکیه در اقدامی هماهنگ، خبری را منتشر کردند که در آن مدعی شدند رئیس جمهور جدید ایران در دوران جنگ با عراق با یک مقام امنیتی از اسرائیل دیدار داشته است.
در این خبرها که برخی از آنها  به نقل از سایت خبری «هفت» ترکیه بازنشر شده است، به دیدار روحانی با یکی از مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی اشاره و از آن به عنوان دردسر  بزرگ حسن روحانی یاد شده است.

رسانه های ترکیه در این خبرها مدعی شده است که حسن روحانی که در سال ۱۹۸۶ نائب رئیس مجلس ایران بود، در جریان معامله تسلیحاتی بین ایران و امریکا در تاریخ ۳۰ اگوست ۱۹۸۶ به طور محرمانه به پاریس سفر کرد تا با یک مقام نظامی امریکا گفت وگو کند اما به جای آنکه با فرد امریکایی دیدار کند با یکی از ماموران سرویس امنیتی اسرائیل با نام « امیرام نیر» دیدار کرده است.

 

 

نکته جالب توجه اینکه در تمامی این خبرها از روحانی به عنوان معاون اول هاشمی رفسنجانی به عنوان رئیس جمهور ایران در دوران جنگ یاد شده است. و این درحالیست که وی در آن زمان رئیس مجلس بوده است.
شایان ذکر است برخی از سایت‌های ترکیه این خبر را به نقل از روزنامه آحارونوت رژیم صهیونیستی منتشر کرده اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=5321

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.