قائم‌مقام سازمان محیط زیست از توزیع بنزین یورو ۴ از هفته جاری در ۲۰ جایگاه با ظرفیت روزانه ۵ میلیون لیتر خبر داد و گفت: تا پایان ۶ ماهه نخست امسال بنزین یورو ۴ در سایر کلان‌شهرهای کشور آغاز می‌شود.   علی محمد شاعری  اظهارداشت: بر اساس برنامه‌ای که وزارت نفت به سازمان محیط زیست ...

قائم‌مقام سازمان محیط زیست از توزیع بنزین یورو ۴ از هفته جاری در ۲۰ جایگاه با ظرفیت روزانه ۵ میلیون لیتر خبر داد و گفت: تا پایان ۶ ماهه نخست امسال بنزین یورو ۴ در سایر کلان‌شهرهای کشور آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: آغاز توزیع بنزین یورو ۴ در ۲۰ جایگاه تهران

 

علی محمد شاعری  اظهارداشت: بر اساس برنامه‌ای که وزارت نفت به سازمان محیط زیست ارائه داده است مقرر شده که این وزارتخانه از هفته جاری اقدام به توزیع بنزین یورو۴ در ۲۰جایگاه سوخت پایتخت کند.

قائم مقام سازمان محیط زیست افزود: بر همین اساس این وزارتخانه روزنامه ۵میلیون لیتر بنزین یورو۴ را از مجاری عرضه سوخت تهران توزیع می‌کند.

وی با اعلام اینکه گازوئیل یورو ۴ از ابتدای امسال در جایگاه‌های عرضه سوخت کلان‌شهر تهران و همچنین برای سیستم حمل و نقل عمومی مشهد و کرج در حال عرضه است، بیان داشت: به تدریج بنزین یورو ۴ از طریق تمامی مجاری عرضه سوخت تهران توزیع می‌شود.

شاعری همچنین به عرضه بنزین یورو ۴ تا ۲هفته دیگر در جایگاه‌های سوخت استان البرز خبر داد و ابراز داشت: هم کنون نیز عرضه بنزین یورو ۴ در برخی از استان‌های کشور آغاز شده است.

قائم مقام سامان محیط زیست به اعلام اینکه بنزین یورو ۴ تا پایان ۶ ماهه نخست سال جاری در سایر کلان‌شهرهای کشور آغاز می‌شود، یادآور شد: توزیع سوخت یورو ۴ در کلان‌شهرها با اولویت توزیع در استان‌های تبریز، اصفهان، مشهد و اهواز آغاز می‌شود.

شاعری خاطرنشان کرد: پالایشگاه لاوان نیز با ظرفیت بیش از ۲۰میلیون لیتر اقدام به تولید بنزین یورو ۴ می‌کند.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4951

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.