رئیس مجلس با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای به رئیس‌جمهور، ۱۶مصوبه هیأت دولت را مغایر قانون اعلام کرد. علی لاریجانی با ارسال ۱۶نامه به محمود احمدی‌نژاد بر غیرقانونی بودن ۱۶مصوبه دولت تأکید کرد تا اجرای آن از سوی قوه ناظر متوقف شود. عنوان برخی از این مصوبات به این شرح است:۱- «اختصاص مبلغی از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ...
رئیس مجلس با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای به رئیس‌جمهور، ۱۶مصوبه هیأت دولت را مغایر قانون اعلام کرد.

علی لاریجانی با ارسال ۱۶نامه به محمود احمدی‌نژاد بر غیرقانونی بودن ۱۶مصوبه دولت تأکید کرد تا اجرای آن از سوی قوه ناظر متوقف شود.

عنوان برخی از این مصوبات به این شرح است:
۱- «اختصاص مبلغی از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک ملی برای پرداخت به اشخاص معرفی‌‌شده توسط نهاد ریاست‌جمهوری و بانک مرکزی»، ۲- «الزام صندوق توسعه ملی به اعطای تسهیلات ریالی به وزارت جهادکشاورزی»، ۳- «واگذاری سهام بنگاه‌های دولتی»، ۴- «اختصاص تسهیلات قرض‌الحسنه به افراد نیازمند»، ۵- «تعلق سهام شرکت پتروشیمی پارس به سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح»، ۶- «تمدید مهلت مصوبه اختصاص اعتبار به شرکت هما، ناظر به اصلاح تصویب‌نامه قبلی هیأت وزیران»، ۷- «لزوم پذیرش فرزندان دانشجوی مأموران ثابت جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور در دانشگاه‌های ایران»، ۸- «اصلاح مصوبه ناظر به محاسبه‌ درآمد حاصل از جرایم رانندگی»، ۹- «افزایش نرخ مکالمه تلفن ثابت»، ۱۰- «واگذاری حق بهره‌برداری و مالکیت مجموعه‌های ورزشی به وزارت ورزش و جوانان»، ۱۱- «اختصاص اعتبار به سازمان حفاظت محیط‌زیست»، ۱۲- «اختصاص اعتبار بابت پروژه انتقال آب دریای مازندران به دشت مرکزی».

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4645

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.