نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه ما مدیون مستضعفین هستیم، گفت: پیشرفت کشور انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است.   محمدباقر قالیباف لحظاتی پیش در جمع مردم  شهیدپرور قرچک با تاکید بر اینکه ما مدیون مستضعفین هستیم اظهار داشت: در طول مدیریتم در شهرداری تهران کاری را که می‌خواستم انجام دهم ...

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه ما مدیون مستضعفین هستیم، گفت: پیشرفت کشور انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است.

خبرگزاری فارس: مدیون مستضعفین هستیم/ پیشرفت کشور یک انتخاب نیست ضرورت است

 

محمدباقر قالیباف لحظاتی پیش در جمع مردم  شهیدپرور قرچک با تاکید بر اینکه ما مدیون مستضعفین هستیم اظهار داشت: در طول مدیریتم در شهرداری تهران کاری را که می‌خواستم انجام دهم از جنوب شهر آغاز ‌کردم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: ما مدیون مستضعفین هستیم و باید برای آنها کار کنیم.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات پیش‌بینی شده از سوی او خاطرنشان کرد: در دولت من از دعوا و اختلاف خبری نیست.

قالیباف تاکید کرد: ما باید کاری کنیم که مردم کارآمدی دین در اداره جامعه را به خوبی مشاهده کنند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه پیشرفت کشور انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است، خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی باید بتوانند در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی زندگی مادی و معنوی خود را تامین کنند.

این گزارش حاکی است محمدباقر قالیباف بعدازظهر امروز به ورامین سفر کرد و در اولین مقصد سفر خود به شهرستان قرچک وارد شد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام انقلاب اسلامی با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد و در ادامه با حضور در مصلای بزرگ شهرستان قرچک با شعارهای قالیباف دلاور، امیرکبیر تهران برس به داد ایران و … مورد استقبال جمع کثیری از مردم غیور و همیشه در صحنه قرچک قرار گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4620

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.