معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور گفت:ساماندهی کارکنان شرکتی تا پایان امسال به صورت نهایی انجام می شود.   غلامحسین الهام سخنگوی دولت و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری درباره آخرین مراحل استخدام نیروهای جدید در دولت بر طبق طرح مهر آفرین ...

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور گفت:ساماندهی کارکنان شرکتی تا پایان امسال به صورت نهایی انجام می شود.

خبرگزاری فارس: کارکنان شرکتی تا پایان سال ساماندهی می‌شوند

 

غلامحسین الهام سخنگوی دولت و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری درباره آخرین مراحل استخدام نیروهای جدید در دولت بر طبق طرح مهر آفرین گفت: خوشبختانه این طرح با تمام قدرت در حال پیشرفت است و دستگاه هایی که در استان ها آمادگی آن را داشته اند، این طرح را اجرا کرده اند.

وی افزود:هم اکنون برخی از دستگاه ها در بحث جذب نیرو در مراحل پایانی هستند و آگهی جذب نیرو را در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرده اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور ادامه داد: در خصوص تبدیل وضعیت نیروی های شرکتی به قراردادی تقریبا این روند به پایان رسیده است.

الهام با بیان اینکه قرار است استخدام این نیروها بر طبق مصوبه مهر آفرین، طبق یک پروسه پنج ساله انجام شود ادامه داد: البته برخی فشارهای جنبی وجود دارد که دستگاه های اداری را دچار ناامنی می کند.

سخنگوی دولت در پایان اعلام کرد که البته این مشکلات هم اکنون در حال رفع شدن است  و ما امیدواریم تا پایان امسال، ساماندهی کارکنان قراردادی به پایان برسد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4498

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.