دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات با انتقاد از ترکیب ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی گفت: ستاد هاشمی فقط از کارگزاران تشکیل شده است و اگر اینطور ادامه یابد اصلاح‌طلبان ناچارند تجدید نظر کنند. حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه ستاد هاشمی رفسنجانی تبدیل به ستاد کارگزاران ...

دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات با انتقاد از ترکیب ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی گفت: ستاد هاشمی فقط از کارگزاران تشکیل شده است و اگر اینطور ادامه یابد اصلاح‌طلبان ناچارند تجدید نظر کنند.

حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه ستاد هاشمی رفسنجانی تبدیل به ستاد کارگزاران شده است، گفت: همه گروه‌ها به این موضوع اعتراض دارند و همه ما را ناراحت کرده است؛ فکر نمی‌کردیم که ستاد هاشمی اینگونه شود و فقط اعضای حزب کارگزاران ستاد وی را بگیرند و هیچ گروه دیگری به ستاد دعوت نشود.

 

وی با بیان اینکه ستاد هاشمی رفسنجانی را تبدیل به ستاد کارگزاران کرده‌اند، تصریح کرد: فکر نمی‌کردیم که ستاد هاشمی اینگونه شود و فقط اعضای حزب کارگزاران ستاد وی را در اختیار بگیرند و هیچ گروه دیگری به ستاد دعوت نشود. شدیداً به این موضوع اعتراض داریم و اعتراض خودمان را خدمت هاشمی اعلام می‌کنیم.

 

دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات ادامه داد: اگر اینطور باشد همکاری برای گروه‌های اصلاح‌طلب مشکل می‌شود که فقط ستاد انتخاباتی متشکل از اعضای کارگزاران باشد و باقی گروه‌ها هیچ کاره باشند؛ این مسئله برای باقی گروه‌ها سنگین است و به این مسئله واکنش نشان خواهیم داد.

 

“قرار بر این نبود که ستاد فقط از یک گروه خاص تشکیل شود، بلکه قرار بود از همه فکرها و گروه‌ها استفاده شود، اما متاسفانه چنین نشد و فقط یک عده خاصی آمدند تا ستاد را اداره کنند. اگر اینگونه ادامه پیدا کند، ما اعتراض داریم و سریعاً می‌خواهیم که نسبت به این قضایا واکنش نشان داده شود. اگر قرار بود همین افرادی که مورد انتقاد برخی از گروه‌های  اصلاح‌طلبی هستند، در راس این قضایا قرار بگیرند، فایده ندارد و به این قضایا معترض هستیم.”

 

 

فومنی تصریح کرد: ضمن احترامی که برای هاشمی داریم و معتقدیم که تنها فردی است که می‌تواند جریان اصلاحات را رهبری کند و در این موقعیت حساس هدایت این جریان را به دست گیرد، ولی اعتراض شدید خودمان را به ترکیب ستاد هاشمی اعلام می‌کنیم و این ترکیب را قبول نداریم.

 

وی با تاکید بر اینکه اکثر اصلاح‌طلبان از ترکیب فعلی ستاد انتخاباتی هاشمی ناراضی هستند و به این موضوع اعتراض دارند، خاطرنشان کرد: اگر اینطور باشد مجبوریم تصمیم دیگری بگیریم و اگر فقط افراد خاصی باشند که بخواهند گروه‌ها را اداره کنند نسبت به این قضایا واکنش شدیدی نشان خواهیم داد و نسبت به آن با هیچ کس تعارف نداریم. چرا که باید همه گروه‌ها مورد مشورت قرار بگیرند نه اینکه فقط از یک گروه خاص انتخاب شوند و این یک اشکال جدی است.

 

 

دبیر کل جبهه مردمی اصلاحات اضافه کرد: اگر قرار بود که فقط تیم کارگزاران ستاد ایشان را تحویل بگیرند، از اول اعلام می‌کردند تا همه از قبل مطلع بودند.آقای هاشمی یک فرد فراجناحی و فراتر از احزاب، گروه‌ها، شخصیت‌ها و مردی برای همه فصول است. نمی‌توان هاشمی را فقط به یک گروه خاص منحصر کرد؛ حال اینکه گروه خاصی قصد دارند وی را مصادره کند که به نظر من کار نادرستی است.

فومنی در انتها تاکید کرد: اگر ترکیب ستاد به این شکل باشد و تغییری نکند، گروه‌های اصلاح‌طلب ناچارند که تجدیدنظر کنند و تصمیم جدی‌تری روی این قضایا بگیرند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=4113

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.