دبیر شورای عالی امنیت ملی که در هند به سر می‌برد ضمن ابراز امیدواری نسبت به آغاز مجدد مذاکرات هسته‌ای گفت: مکان و زمان این مذاکرات هنوز نهایی نشده است. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری رویترز، هفته گذشته، رسانه‌های روسی اعلام کردند که گروه ۱+۵ همچنان در حال مذاکره با جمهوری اسلامی درباره ...

دبیر شورای عالی امنیت ملی که در هند به سر می‌برد ضمن ابراز امیدواری نسبت به آغاز مجدد مذاکرات هسته‌ای گفت: مکان و زمان این مذاکرات هنوز نهایی نشده است.

خبرگزاری فارس: جلیلی: مکان و زمان مذاکرات ایران و ۱+۵ هنوز نهایی نشده است

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری رویترز، هفته گذشته، رسانه‌های روسی اعلام کردند که گروه ۱+۵ همچنان در حال مذاکره با جمهوری اسلامی درباره تاریخ و مکان احتمالی برای مذاکرات آتی است.

«سعید جلیلی» دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران که در هند به سر می‌برد در جمع خبرنگاران اعلام کرد: ما پیشنهاد خودمان را به روسیه ارائه کرده‌ایم و آنها نیز آمادگی خود برای آغاز مجدد گفت‌وگوها را اعلام کرده‌اند. ما از آنها استقبال می‌کنیم.

وی افزود: زمان و مکان مذاکرات هنوز نهایی نشده اما امیدواریم که این گفت‌وگوها به زودی آغاز شود.

از آوریل گذشته تا کنون سه دور مذکرات بین گروه۱+۵ و ایران برگزار شده است اما این مذاکرات تا کنون نتایجی در پی نداشته است.

جلیلی دومین مقام برجسته گروه مذاکرات هسته‌ای ایران است که در ماه گذشته به هند سفر کرده است.

مقامات دو کشور هیچ اظهار نظری درباره نقش احتمالی هند در آغاز مجدد مذاکرات هسته‌ای نداشته‌اند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران که هم‌اکنون در هند به سر می‌برد طی هفته جاری با مشاور امنیت ملی هند دیدار خواهد کرد و پس از آن به افغانستان سفر می‌کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2666

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.