منابع قضایی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که امروز لایحه اتهامی علیه وزیر خارجه این رژیم به اتهام خیانت در امانت صادر خواهد شد. به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که «یهودا وینشتین» امروز لایحه اتهامی علیه «آویگدور لیبرمن» به اتهام خیانت در امانت صادر و در عین ...

منابع قضایی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که امروز لایحه اتهامی علیه وزیر خارجه این رژیم به اتهام خیانت در امانت صادر خواهد شد.

خبرگزاری فارس: صدور لایحه اتهام علیه لیبرمن/ سفرای اروپا دیدار با لیبرمن را تحریم کردند

به گزارش پیارم به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که «یهودا وینشتین» امروز لایحه اتهامی علیه «آویگدور لیبرمن» به اتهام خیانت در امانت صادر و در عین حال به پرونده فساد وی خاتمه می‌دهد.

بر اساس این گزارش لیبرمن به سوء استفاده از منصب وزارت خارجه و دستیابی به اسنادی از سفیر اسرائیل در بلاروس در رابطه با پرونده فساد متهم است.

بنابر این گزارش سفیر اسرائیل در بلاروس در دادگاه به اتهام خیانت در امانت محکوم و به ۶ ماه حبس محکوم شد.

از سوی دیگر تعدادی از سفرای اتحادیه اروپا در اسرائیل دیدار با لیبرمن را که دیروز در تل‌آویو به منظور بررسی روابط بین تل‌آویو و اتحادیه اروپا برگزار شد، تحریم کردند.

لیبرمن به دنبال اقدام اتحادیه اروپا در محکوم کردن سیاست شهرک‌سازی اسرائیل در اراضی فلسطینی، وزرای خارجه اتحادیه اروپا را متهم کرده بود که آنها معتقدند نابودی اسرائیل امری مسلم است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2514

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.