خبرگزاری فارس: رئیس جمهور اعلام کرد دولت ۱۰۰ میلیارد تومان به منظور اجرای طرح بیمه طلایی برای بازنشستگان کشوری اختصاص خواهد داد. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور هنگام سخنرانی در مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه کشوری در تالار وحدت در واکنش به درخواست‌های مکرر جهت اجرای طرح بیمه طلایی بازنشستگان گفت ...

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور اعلام کرد دولت ۱۰۰ میلیارد تومان به منظور اجرای طرح بیمه طلایی برای بازنشستگان کشوری اختصاص خواهد داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص ۱۰۰ میلیارد به بیمه طلایی بازنشستگان/پرداخت بخش سوم مطالبات تا آخر امشب

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور هنگام سخنرانی در مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه کشوری در تالار وحدت در واکنش به درخواست‌های مکرر جهت اجرای طرح بیمه طلایی بازنشستگان گفت که دولت بدین منظور یکصد میلیارد تومان اختصاص خواهد داد.

وی از عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی که در جلسه حضور داشت خواست که در اسرع وقت طرحی را برای تصویب به هیئت دولت ارائه دهد.

در این مراسم همچنین ایراندخت عطاریان رییس صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد به منظور بیمه تکمیلی بازنشستگان قراردادی ۲۰۰ میلیارد تومانی با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ منعقد شده است.

رئیس جمهور همچنین وعده داد در بودجه سال آینده حقوق بازنشستگان کشوری متناسب با تورم تعیین شده و اصلاح قانون به منظور پرداخت حقوق پلکانی متناسب با نظام هماهنگ پرداخت پیگیری شود.

در این مراسم همچنین از سوی مرتضی حیدری مجری برنامه اعلام شد ساعت ۲۴ امشب بخش سوم مطالبات بازنشستگان پرداخت و به حساب آنها واریز خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2227

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.