خبرگزاری پیارم: معاون سیاسی- امنیتی استاندار هرمزگان گفت: کم توجهی به مصوبات ابوموسی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان، گل‌محمد بامری در نشست کارگروه ستاد معین ابوموسی بر فراهم‌سازی زمینه‌های توسعه و آبادانی ابوموسی تاکید کرد و اظهار داشت: ابوموسی یکی ...

خبرگزاری پیارم: معاون سیاسی- امنیتی استاندار هرمزگان گفت: کم توجهی به مصوبات ابوموسی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

خبرگزاری فارس: کم‌توجهی به مصوبات ابوموسی پذیرفتنی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان، گل‌محمد بامری در نشست کارگروه ستاد معین ابوموسی بر فراهم‌سازی زمینه‌های توسعه و آبادانی ابوموسی تاکید کرد و اظهار داشت: ابوموسی یکی از جزایر مهم در پهنه و گستره جغرافیایی خلیج فارس و فرصت مهمی برای گردشگری است که مدیران باید از این فرصت و ظرفیت در مسیر توسعه و آبادانی تلاش کنند.

وی افزود: هر اندازه شهرستان ابوموسی توسعه یابد، باعث افتخار و سربلندی کشورمان است که امیدوارم روند توسعه‌ای آن سرعت بیشتری یابد.

معاون استاندار هرمزگان بر اجرای مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت به استان و سفرهای شهرستانی استاندار و به طور خاص شهرستان ابوموسی تاکید و اظهار داشت: اجرای این مصوبات نقش مهم و محوری در توسعه و پیشرفت ابوموسی را به دنبال خواهد داشت که لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق این مصوبات تلاش کنند.

وی اجرای پروژه‌های عمرانی، فراهم‌سازی زیرساخت‌های بهداشتی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف را مورد تاکید قرار داد و گفت: ابلاغ رئیس‌جمهوری در زمینه تبدیل ابوموسی به منطقه گردشگری و دستور تشکیل ستاد معین در جلسه شورای اداری ابوموسی به ریاست استاندار حاوی یک پیام مهم است و آن پیشرفت و آبادانی شهرستان ابوموسی است و مدیران باید با اراده جدی و عالی برای پیشرفت و آبادانی جزایر به ویژه جزیره ابوموسی تلاش کنند.

بامری با بیان اینکه کم‌توجهی به مصوبات مربوط به ابوموسی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست ادامه داد: مصوبات مربوط به شهرستان ابوموسی باید در اولویت برنامه‌های مدیران قرار گیرد که در این راستا ستاد معین شهرستان ابوموسی با ترکیب مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی با هدف اجرای مصوبات و تسریع در تحقق آنها تشکیل و نتایج اقدامات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2199

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.