گزارش‌های میدانی از تداوم کاهش قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران در روز جاری حکایت دارد. پیارم به نقل از جام اقتصادی، همزمان با کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی به ۱۷۲۱٫۵ دلار در هر اونس، قیمت انواع سکه و طلا نیز امروز شنبه همچون روز پنجشنبه با کاهش قیمت مواجه شده‌اند. در ...

گزارش‌های میدانی از تداوم کاهش قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران در روز جاری حکایت دارد.

پیارم به نقل از جام اقتصادی، همزمان با کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی به ۱۷۲۱٫۵ دلار در هر اونس، قیمت انواع سکه و طلا نیز امروز شنبه همچون روز پنجشنبه با کاهش قیمت مواجه شده‌اند.

در این میان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه نسبت به روز چهارشنبه کاهش شدیدی نشان می‌دهد به طوری که قیمت این نوع سکه از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به یک میلیون و ۳۹۰ هزار تومان ارزان شده است.

همچنین سکه تمام طرح قدیم از یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به یک میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، نیم سکه از ۷۴۰ به ۶۹۸ هزار تومان، ربع سکه از ۳۷۰ به ۳۵۰ هزار تومان و سکه گرمی از ۱۸۵ به ۱۸۰ هزار تومان کاهش یافته است.
مهر نوشت، در همین حال، هر گرمی طلای ۱۸ عیار نیز از ۱۴۵ هزار تومان چهارشنبه به ۱۳۷ هزار تومان در حال حاضر کاهش یافته، ضمن اینکه پیش بینی‌ها از تداوم کاهش قیمت انواع سکه و طلا در روزهای آینده حکایت دارد./

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=2036

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.