بندرعباس- معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: کودکان سرمایه های این مرز و بوم و آینده سازان این کشور هستند و از همین رو باید دستگاه های متولی توجه و تلاش بیشتری در تربیت و آموزش این نسل آینده ساز داشته باشند. به گزارش خبرنگار پیارم به نقل از ایرنا، ˈگل محمد بامریˈ روز ...

بندرعباس- معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: کودکان سرمایه های این مرز و بوم و آینده سازان این کشور هستند و از همین رو باید دستگاه های متولی توجه و تلاش بیشتری در تربیت و آموزش این نسل آینده ساز داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پیارم به نقل از ایرنا، ˈگل محمد بامریˈ روز شنبه در مراسم آغاز به کار هجدمین جشنواره یک هفته با کانون در بندرعباس اظهار داشت: کودکان افرادی با قلب و ذهن پاک هستند وسنین کودکی بهترین زمان برای یادگیری علوم مختلف است.

وی با بیان اینکه خواسته کودکان، جهانی آزاد و برقراری صلح در همه جای این دنیای بزرگ است، افزود: کودکان خواستار جهانی بدون جنگ و خون ریزی هستند و دوست دارند صلح در تمامی مناطق برقرار باشد و سازمانهای بین المللی باید در این راستا به خواسته کودکان توجه کرده و از حقوق آنها دفاع کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان اذعان داشت: در حال حاضر کودکان بسیاری در نقاط مختلف دنیا از گرسنگی رنج می برند، در حالی که هزینه ساخت شش هفته از تسلیحات دنیا می تواند تمامی کودکان گرسنه جهان را سیر کند.

وی تاکید کرد: روز جهانی کودک فرصت مناسبی است تا همه در راستای ساختن جهانی شایسته برای کودکان حرکت کنیم و به فکر شادی کودکان باشیم.

هجدهمین جشنواره یک هفته با کانون همزمان با سراسر کشور به مناسبت روز جهانی کودک از ۱۵ تا ۲۱ مهرماه در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان برگزار می شود.ک/۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

لینک کوتاه :http://www.piyarom.ir/?p=1912

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.